Skocz do zawartości

Centralny zamek-Vectra B


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Najpierw spróbuj pożyczyc pilot od innego samochodu i zaprogramuj, przetestuj. Nabierzesz pewności co jest ewentualnie uszkodzone. Może po prostu bateria w Twoim pilocie jest już prawie martwa, a może problem tkwi w centralce. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam w temacie. Mam podobny problem z pilotem. Mianowicie mam dwa piloty w kluczyku z czego jeden (po poprawieniu zimnych lutów) działa bez zarzutów, a drugi po wymianie baterii i poprawieniu lutów po naciśnięciu dioda tylko symbolicznie mrugnie ok 10% prawidłowego zaświcenia. Miał ktoś podobny problem?? I pytanie dodatkowe czy jak podmienię pilot sam bez klucza od innego auta to czy po zaprogramowaniu będzie wszystko działać jak należy tzn immobilaiser itd?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

W moim przypadku oprucz wymiany baterii i poprawieniu lutów pomogło ponowne zaprogramowanie kluczyka po czym działa bez zarzutu. (pewnie w większości takich przypatków to właśnie jest powodem). Koszt w moim przypadku 100zł ale naprawdę warto. Poza tym obu kluczykom zrobiłem facelifting wymieniając przednie plastiki z guzikami. Koszt ok 30 zł. - również polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Darude25

Witam. Widzę że troszkę się spóźniłem. Mam bardzo podobny problem, mój kluczyk w Oplu Vectra B 1998. działa kiedy ma kaprys i nie działa na niego żadne programowanie. Rano wychodzę do samochodu otwieram z pilota działa, po przyjeździe do pracy wysiadam chcę zamknąc i już nie działa, zamykam z kluczyka i tyle. Ta sytuacja bardzo często się powtarza, ale nie powiem czasem moj pilot ma dobry dzień i sprawuje sie bez zarzutów :jupi: W takim razie co go boli, bateria nowa, zimne luty sprawdzone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie małe coś przylutowane do płytki.

Na to właśnie naciskasz, jak naciskasz guzik w pilocie.

http://roleepolee.com/products/roleepolee/microswitch6167a.jpg

Mniej więcej tak wygląda http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

albo tak

http://www.sklep.avt.com.pl/photo/product_info/4/5/0/1_450f95458350.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności