Skocz do zawartości

Centralny zamek-Vectra B


Rekomendowane odpowiedzi

witam

nie wiem czy jest to wlasciwe forum ale mam problem nie tyle z kluczykiem ktory nie dziala,tylko z drzwiami ktore sie nie zamykaja, konkretnie tylne lewe, reszta jest w porzadku, jesli ktos mial taki przypadek a moglby cos doradzic to z gory dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Drodzy Panowie. Na pewno jest to już na tym forum ale powtórzę Wam raz jeszcze- centralny zamek odbija (czytaj- auto zamyka się i otwiera z powrotem samo) ponieważ sygnalizuje uszkodzenie. Jeśli odbijają wszystkie drzwi to znaczy że problem może tkwić w głównym zamku w drzwiach kierowcy bo tam są w sumie 3 mikrostyki WLK mini z czego 2 często są do zmiany. Odnośnie problemów z centralnym to zaczyna się od sprawdzenia kostek znajdujących się w drzwiach- czy są na nich przejścia. Potem można szukać innych przyczyn jak mikrostyki. Jeśli odbijają tylko jedne drzwi np. tylne lewe to obstawiałbym tam uszkodzony mikrostyk. Porada jak się dobrać do zamków jest dostępna na forach. W sumie to same centralki padają rzadko. Zmiana zamka na inny używany moim zdaniem nie gwarantuje że uszkodzenia nadal nie będzie. W oplach nagminnie zdarzają sie po latach pokazywać zimne luty, padają wspomniane mikrostyki i używany zamek może takowe w sobie mieć. Na centralny może też wpłynąć co dziwne złe podłączenie radia o czym sam się przekonałem (z powodu braku zamiany kabli w kostce ISO radia). To są typowe przyczyny. A no i oczywiście sprawy bardziej mechaniczne jak siłowniki lub korozja styków itp.

Edytowane przez Sly__

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witam mam problem bo wszystkie drzwi mi się zamknęły oprócz kierowcy i nie idzie ich w żaden sposób otworzyć.mechanik mówił mi że może to być moduł który znajduje się w tylich drzwiach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam mam takiego pilota i mam pytnie czy ktos moze zmienial standarowego na scyzoryk bo jak widzialem w wielu pilotach to srodek od pilota nie pasuje.a nie moge nigdzie dostac takiej samej obudowy gdyz moja ulegla malej destrukcji

post-27546-0-59143200-1327690412_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odgrzeję trochę temat. Nie posiadam pilota do Vectry B z 96r. W opcomie jest możliwość dodania pilota i teraz pytanie jaki. Szukać pilota typu "jajko" czy można zastosować pilot zawarty w kluczyku? Czy to może jest zależne od zastosowanego sterownika?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności