Skocz do zawartości

Lampka elektronicznego sterowania chlodzenia. Astra 2.0 DTI


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

kolego Tomasz Śmigło, propunije dwa miejsca lokalizacji wycieku.

1 uszczelki nagrzewnicy wewnętrznej i sprawdz dywanik pod nogami kierowcy czy nie jest mokry.

2. wyciek na termostacie jak jest te plastikowe czarne kolanko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
kolego Tomasz Śmigło, propunije dwa miejsca lokalizacji wycieku.

1 uszczelki nagrzewnicy wewnętrznej i sprawdz dywanik pod nogami kierowcy czy nie jest mokry.

2. wyciek na termostacie jak jest te plastikowe czarne kolanko.

 

Nagrzewnice w oplach to jakaś lekka porażka - miałem vectre A i 3 razy wymieniałem nagrzewnicę, teraz kupiłem astrę II i jak rozmawiałem z poprzednim właścicielem to też wymieniał bo mu ciekła. Ja dywaniki mam mokre i po stronie pasażera i po stronie kierwcy. Teraz jak juz bedą upały to bede musiał rozgrzebać auto, wyjąć wykładzine i dobrze wysuszyć bo niestety sama to ona raczej nie wyschnie. W vectrze pod wykładzina były grube gąbki wygłuszające które po wycieku z nagrzewnicy tak nasiąkneły płynem że latem tydzień czasu dzień w dzień wystawiałem na słońce i suszyłem. Jedyne co mnie lekko zastanawia to czy moge sobie ot tak bez problemu wyjąć przednie fotele w których są poduszki bo suszenie chcę zrobić tak, że wyjme przednie fotele, zdemontuję plastiki które idą przy drzwiach, potem środkowa konsola w dolnej części i wtedy nie powinno już byc problemów z wyjęciem przedniej wykładziny która kończy się pod fotelami na wysokosci nadmuchów na nogi pasażerów z tyłu. W vectreze tak robiłem i widzę że tu wszystko jest zrobione tak samo i to samo muszę rozebrać tylko te poduszki w fotelach....Moża je jakoś tam bez problemu odłączyć bez odłączania akumulatora?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fool, kol. poduszek nawet nie dotykaj nie odłączając bo możesz poczuć się jak na wojnie . :wesoly: zawsze zdejmij klemę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
fool, kol. poduszek nawet nie dotykaj nie odłączając bo możesz poczuć się jak na wojnie . :wesoly: zawsze zdejmij klemę :P

 

Tego się właśnie obawiałem - nie mam kodu odblokowującego do mojego Philipsa CCRT 700, wiecznie pod górkę :D Dobra koniec offtopa...bo temat dotyczy chłodzenia silnika :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności