Skocz do zawartości

astra 2,0 dti 101 km pompa wtryskiwaczy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam mam probl;em kup[iłem opla astre 2,0 ti i jest w nim walnieta pompa wtryskiwaczy gdzie to mozna naprawic w rejonie wrocławia za pomoc z góry dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

joker_wks, miałeś pecha i trafiłeś na autko z walniętą pompą.

Jak pisze brzoza, kilka tysięcy zł będziesz musiał naszykowac :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no juz sie naszykowałem na te kilka tysiaków auto w sumie kupiłem okazyjnie pełna opcja wiec nawet jak dołoze te 3-4tyś to itak bedzie taniejk jak w polsce tylko gdzie mam to zrobic zeby było raz a dobrze no i jak najtaniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam kolegę

Ja miałem ten problemik w marcu, koszt regeneracji pompy to 2300zł. i rok gwarancji.

Szukając na allegro już zregenerowanej pompy znalazłem serwis na śląsku tam chcieli 2400 plus koszt wysyłki no i montaż 230 zł. już u siebie u mechanika. Czyli koszty rosną całe nieszczęście że padła MI NIEDALEKO MECHANIKA I TAM MI JĄ ZROBILI .

TYle że w Tucholi koło chojnic. To dla ciebie za daleko więc szukaj tego serwisu na allegro pod pompami wtry6skowymi jest logo firmy. Znajdziesz na bank robią wszystko dostajesz pompę gotową do montażu no i jak zapytasz to pewnie w cenie podkręcą ci charakterystykę silnika o 10-15 koni bo i mi to proponowano w cenie naprawy .

W poprzednim poście podałem jeden adres jak chcesz to skorzystaj.

Pozdrawiam.

I daj znać jaka była diagnoza po naprawie - co stwierdzili mechaniorzy.OK?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sam maiałem taki problem pod tym adresem wszystko się dowiesz. Osobiście polecam tego mechanik innego nie dopuszczam do mojej Asterki. Rok temu koszty 2500 pompa używana, ale na rocznej gwarancji od mechanik, montarz 400 i 120 djagnostyka. Wejdz tutaj

http://www.jgautoserwis.pl/jg/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dziekuje za wszystkie rady na innym forum koles polecił mi tego goscia

 

Jego firma to: MOTOTRONIK

facet mieszka w Warszawie

ul.rogatkowa 10

numer tel.507419859

 

dzwoniłem do niego zaproponowal mi całkowity koszt regeneracji pompy w cenie 1400zł i daje gwarancje 6 m-c czy ktoś z kolegów z wawy miał u niego cos robione czy ktoś go zna prosze o podpowiedzi no i czy warto

 

[ Dodano: Pią Maj 25, 2007 19:19 ]

Witam kolegę

Ja miałem ten problemik w marcu, koszt regeneracji pompy to 2300zł. i rok gwarancji.

Szukając na allegro już zregenerowanej pompy znalazłem serwis na śląsku tam chcieli 2400 plus koszt wysyłki no i montaż 230 zł. już u siebie u mechanika. Czyli koszty rosną całe nieszczęście że padła MI NIEDALEKO MECHANIKA I TAM MI JĄ ZROBILI .

TYle że w Tucholi koło chojnic. To dla ciebie za daleko więc szukaj tego serwisu na allegro pod pompami wtry6skowymi jest logo firmy. Znajdziesz na bank robią wszystko dostajesz pompę gotową do montażu no i jak zapytasz to pewnie w cenie podkręcą ci charakterystykę silnika o 10-15 koni bo i mi to proponowano w cenie naprawy .

W poprzednim poście podałem jeden adres jak chcesz to skorzystaj.

Pozdrawiam.

I daj znać jaka była diagnoza po naprawie - co stwierdzili mechaniorzy.OK?

 

znalazłem firme o której muwiłes koszt regeneracji 2300 netto oto ich strona

http://dingar.pl/service.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Za każdym razem jak czytam na różnych forach o pompach paliwa w silnikach DTI to aż mnie ciarki przechodzą na mysl o ewentualnych kosztach.Można powiedzieć że jeździ się z tykającą bombą która nie wiadomo czy i kiedy wybuchnie :wesoly: Mam pytanie - jakie sa objawy uszkodzenia?Czy to tak jak z pompą paliwa w beznyniaku, tzn jak sie uszkodzi to auto gasnie, staje i koniec jazdy?Czy może sa jakieś wcześniejsze oznaki że coś zaczyna się sypać?Np auto słabnie, albo coś szarpie albo zaczynają się jakieś problemy?Czy da rade to jakoś wczesniej wychwycić i szybko zgonić auto jakimś handlarzom czy poprostu jest to tak że bez żadnych oznak dupnie i jest pozamiatane?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Za każdym razem jak czytam na różnych forach o pompach paliwa w silnikach DTI to aż mnie ciarki przechodzą na mysl o ewentualnych kosztach.Można powiedzieć że jeździ się z tykającą bombą która nie wiadomo czy i kiedy wybuchnie :wesoly: Mam pytanie - jakie sa objawy uszkodzenia?Czy to tak jak z pompą paliwa w beznyniaku, tzn jak sie uszkodzi to auto gasnie, staje i koniec jazdy?Czy może sa jakieś wcześniejsze oznaki że coś zaczyna się sypać?Np auto słabnie, albo coś szarpie albo zaczynają się jakieś problemy?Czy da rade to jakoś wczesniej wychwycić i szybko zgonić auto jakimś handlarzom czy poprostu jest to tak że bez żadnych oznak dupnie i jest pozamiatane?

 

powiem szczeże że niewiem bo kupiłem juz z rozwalona pompą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z pompą paliwa w beznyniaku, tzn jak sie uszkodzi to auto gasnie, staje i koniec jazdy

akurat u mnie nie,najpierw szarpanie przy ruszaniu,słabnięcie pod górkę,2 tygodnie spokoju i powtórka aż do całkowitego spadku mocy i końcowe podrygi jak u nieboszczyka.W sumie 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności