Skocz do zawartości

blacharz-lakiernik z Bydgoszczy.kto poleci?


Gość przemo79

Rekomendowane odpowiedzi

witam. :) poszukuje jak w temacie,dobrego a przedewszystkim rzetelnego blacharza-lakiernika do mojego auta(chce tym autem jeszcze troche pojedzic)dlatego ma byc zrobione jak dla siebie :D .mam astre g w kombi i chodzi mi o usunięcie z tylnych nadkoli pierwszych objawów korozji.póki co pojawiły się bąble,ale podejrzewam że jeszcze troche a może już, jesli by przebic babla, to dziury są na wylot.swoją drogą ciekawe ilu użytkowników aster ma taki sam problem.auto jest z rocznika 99 i juz ruda wyłazi.a gdzie ten reklamowany w folderach ocynk?:D? :) ???miałem przedtem dwa kadetty i w obydwóch były wstawiane reparaturki w tylnych nadkolach.obawiam się że i w astrze będzie to samo.a kupiłem ją z myslą że-no w koncu ocynk-bede miał spokój z rdza!!!guzik prawda jak widać.to chyba odwieczna bolączka opla.a więc szanowni uzykownicy ,jesli znacie jakis naprawde godny polecenia warsztat-prosze o namiary na dobrego fachowca.auto ma byc zrobione dla mnie-nie zamierzam go sprzedawac,więc szukam kogos przez duże F....a nie gawędziarza...dzięki pozdrawiam i gumowych drzew :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Peter.a finansowo-powala z nóg czy da się wytrzymać.bo wiesz-jestem przeciętnym zjadaczem chleba z przecietnymi zarobkami :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Peter.a finansowo-powala z nóg czy da się wytrzymać.bo wiesz-jestem przeciętnym zjadaczem chleba z przecietnymi zarobkami :D

Dzwoń, pytaj, dogaduj się...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość MatkaPolka

Hmmm...domyślam się, że Wy już blacharza nie szukacie, ale na przyszłość, gdyby ktoś inny potrzebował mogę polecić kolesia z Bydgoszczy - robił mi progi i trochę kosmetycznych poprawek. Efekt naprawdę ok, poleciłam do siostrze, jutro odbiera samochód i zobaczymy, czy też będzie zadowolona, ale ja nie mam zastrzeżeń. Niestety kwestiami technicznymi (jak cena itd) zajmował się mąż (i on też jest zadowolony), ale na stronce jest kontakt, więc jak ktoś ma pytania, to śmiało;): http://lakierowanie-aut.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość XWindowsMen

To wszystko? Pacjent to Corsa B ''96... także "Mercedesa" już z tego nie zrobimy a cena dość ważna jest. Ktoś coś słyszał o warsztacie na Trentowskiego albo Jarosławskiej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności