Skocz do zawartości

woda na progu astra h


Gość golden2912

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem to samo w przednich drzwiach od strony pasżera.Mialęm mokro na progu oraz po iwększej ulewie woda dostawła sie pod podłogę.wyjłęm głośnik i zrobiłem tak jak napisane jest pare postow wcześniej i jest jz w porządku.Za parę miesięcy znów mi się pojawiał woda na progu tym razem w tylnych drzwiach.Zrobiłem to samo co w przednich drzwiach ale po pierwszych deszczach jakie było moje rozczarowanie że to nic nie dało i nadal woda sie zbiera tylko troche mniej.znów rozebrałem z tylu tapicerke drzwi i zaczełem lać wodą drzwi .Okazało się że ta folia która jest przylepiona na całych drzwiach w górnej części drzwi po lewej stronie przecieka na gołe oko nic nie było widać aby tedy leciała woda zalepiłem ją klejem i szarą taśmą i jest okej.Zalecam aby sprawdzać tak jak ja zdjąć tapicerkę wejsć do samochodu i niech druga osoba polewa drzwi i bedzie widać skąd leci woda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ha! Witajcie!

problem przeciekających drzwi kierowcy też mnie trapi, ale przynajmniej rozwiązanie znane jest ...

dzisiaj jednak problem z czym innym pojawił się:

od wczoraj pada u mnie nonstop, rano dzisiaj wilgotna plama na rolecie bagażnika objawiła się, po obejrzeniu dokładnym - mokra podsufitka w tylnej części, tam gdzie łączy się z plastikową maskownicą - przeciek mniej więcej w osi symetrii auta - pytanie brzmi - skąd woda podcieka - przyznam, żem obejrzał podstawę anteny dachowej i wygląda tak jakby tworzywo w części przylegającej do dachu "sparciało" - może tędy przeciekać???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda na progach to nic innego jak odklejona folia wewnątrz drzwi,niestety w naszych asterkach lubi się odklejać.pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po lifcie też jest ja już u siebie robiłem z przodu od pasażera i z tyłu od strony kierowcy poprawiałem ale znów mi sie zbiera woda i musze w końcu to poprawić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość rafaello33

Witam. U mnie ten sam problem, woda na progu pod głośnikiem. Ponieważ koledzy już opisali jak sobie z tym próbować poradzić ja dodam tylko że ta woda która stoi na progu dostaje się również pod dywan pod nogami ponieważ uszczelki na progu nie są robione na szczelność i jak ktoś dłużej jeżdził z tym problemem to na 100 procent ma zalaną podłogę i gąbkę pod dywanem. ( Ja tak miałem ) Dlatego przy usuwaniu problemu polecam wyjąć plastikowy próg ( jest na zatrzaskach i wystarczy go zwyczajnie wyszarpnąć ) i sprawdzić czy mamy mokro pod dywanem. Gąbkę można lekko unieść i wysuszyć dobrą suszarką inaczej ta wilgoć będzie tam zalegać i pojawi się pleśń. Często objawia się to brzydkim zapachem gdy auto dłużej postoi zamknięte i jest ciepło. Przynajmniej +15 stopni. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności