Skocz do zawartości

woda na progu astra h


Gość golden2912

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zrobiłem taki daszek z foli, którą podłożyłem między dystans głośnika i blachę drzwi. Po przykręceniu głośnika folia została dociśnięta do blachy a nadmiar obciąłem nożykiem. 3/4 foli chroni głośnik od środka.

Muszę przyznać, że spełnia swoją role - nic nie leci, ale jakby w tych drzwiach mniej basu było. Macie podobne odczucia, czy tym się nie przejmować? Bo przecież woda na progu chyba bardziej drażni niż odczucia Audio.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość golden2912

jak najbardziej takie odczucia mnie nie dziwia jest to wielce prawdopodobne bo zabiera sie troche powietrza glosnikowi i nie ma takiego ruchu powietrza wokol glosnika

 

ja tez to zauwazylem u siebie gra troszke inaczej. no ale za to woda nie leci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość kabgaro

chciałem powiedzieć że miałem, ale nadal mam ten sam problem i też w prawych drzwiach w astrze h kombi. to wada fabryczna, najlepiej uważać jak sie stawia samochód w czasie deszczu. na pocieszenie w gtc ten problem nie występuje - u mnie.

pozdrawiam wszystkich, K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość snowboarder

Widze ze ople tak maja z tymi przeciekami :( Bo nie tylko na forum astr ale na vectry tez ten sam problem.

 

Ja dzis zrobilem z foli dekarskiej ( takiej srebrnej samoprzylepnej ) daszek zaraz nad glosnikiem , jak drzwi sa w pionie to poziomie przykleilem ta folie, zasilikonowalem miejsce meidzy systansem a drzwiami, zlozylem cale drzwi i .... okazalo sie ze daszek blokuje calkowite uchylenie okna..... :( musze rozebrac jeszcze raz :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Fajnie że o tym piszecie myślałem że ja mam tylko taki problem , a tu prosze . Posiasm asteriksa h kombi i o ile wszystkie drzwi dą ok może coś minimalnie pojawia się na prawych to za to lewe podciekaja i uszczelki jest w deszcz b. mokra . Poza tym ta sytuacja sywarza dwa problemy jakaś ilość wody z tego przecieku dostaje się do środka i nieraz z tego powodu bywają rano zaparowane syby a zime zamarznięte od środka gdy po jeżdzie z gorzewanie zostawie auto na mrozie tak sie dzieje . Drugi tez spory problem spowodowany owym przeciekiem to tkii że od jalichs 2 mc jak umyje auto lub jest spory deszcz to nie działa rdaio tzn rddio wydaje się że jest ok ale nie daje sygnły ma glośniki jak po około trzech dniach przy wmiare pogodzie wyschnie to znów gra . Może to ta nieszczęsna szyna can bus woda w dzwiach gdzies leci na głośnik robi zwarcie a can bus wułącza cały dzwięk -czy ktos w swoim aucie ma podobnie i ewentualnie może jakieś zmylśne rozwiązanie znalazł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość snowboarder

U mnie juz zero wody, musisz odkrecic glosnik razem z tym plastikowym dystansem i zasilikonowac dystans pomiedzy drzwiami a plastikiem i bedzie spokoj. U mnie tak pomoglo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam u mnie pojawiała się woda na progu, mi niestety daszek nie pomógł wiec wkurzyłem się i na cały głośnik od wewnątrz dałem folie i dodatkowo silikon (sanitarny) i jak na razie tj od 2 tyg.(oczywiście padał deszcz) woda nie pojawiła się na progu drzwi (u mnie prawe przód)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj dosięgł mnie ten sam problem, w lewych drzwiach od kierowcy. Na głośniku widziałem kroplę wody myślałem że z butów jednak nie , w wolnej chwili będę musiał coś z tym zrobić.

Edytowane przez wrzesinski1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności