Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie
- - - - -

Opel Insignia 1.8--Podczas odpalania dziwny odg這s.

• Zaloguj si, aby doda odpowied
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Raku

Raku
  • U篡tkownik
  • 5 post闚

Napisano 18 listopad 2010 - 20:19

Witam. Mam do Was takie pytanko dotycz帷e samochodu Opel Insignia silnik 1.8 140KM. Podczas uruchamiania silnika wydaje on taki dziwny odg這s, takie charczenie. Sam nie wiem jak to nazwa. Czy to jest normalne?? te kto z posiadaczy tego modelu
ma co podobnego??

Zmieni貫m tytu by by這 wiadomo o co chodzi. Zdanie zaczynamy du膨 liter. Poprawi貫m/ andrzej_m55

• 0

U篡tkownik jest zalogowany Pan Samochodzik

• U篡tkownik
  • 1060 post闚
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   zosia1

zosia1
  • U篡tkownik
  • 37 post闚

Napisano 18 listopad 2010 - 23:01

W

tutaj to samo
nie musisz cytowac piszac bezposrednio pod pytaniem :D

• 0

#3 OFFLINE   Raku

Raku
  • U篡tkownik
  • 5 post闚

Napisano 19 listopad 2010 - 15:31

Tak. Samochód mam jeszcze na gwarancji ale ja tak właśnie mam przy uruchomieniu np jak on postoi parę godzin. Ale jak go już później odpalam to już tak nie charczy. Czy to jest właśnie ta usterka o której napisałeś czy może coś innego?? Dzięki za tamto info.
  • 0

#4 OFFLINE   zosia1

zosia1
  • U篡tkownik
  • 37 post闚

Napisano 19 listopad 2010 - 20:16

Witaj.

usunąłem zbędny cytat/daro
  • 0

#5 OFFLINE   Raku

Raku
  • U篡tkownik
  • 5 post闚

Napisano 19 listopad 2010 - 20:59

Dzięki wielkie. A czy mógłbyś mi polecić jakiś dobry serwis ASO w województwie śląskim?? Bo już nie raz bywałem w serwisach i normalnie to jest tragedia. Nikt nic nie wie. Nikt nic nie umie zrobić do porządku. A jaka jest właściwie przyczyna występowania tej usterki??
Aha, i mam jeszcze do Ciebie jedno pytanko. Samochód na gwarancji mogę oddać do każdego serwisu prawda?? I tą usterkę powinni mi usunąć na gwarancji nieodpłatnie tak??
A ile w ogóle trwa tak mniej więcej usunięcie takiej usterki przez serwis??

scaliłem/daro
  • 0

#6 OFFLINE   zosia1

zosia1
  • U篡tkownik
  • 37 post闚

Napisano 19 listopad 2010 - 22:59

W

usunąłem zbędny cytat/daro
  • 0

#7 OFFLINE   Raku

Raku
  • U篡tkownik
  • 5 post闚

Napisano 20 listopad 2010 - 11:39

A bardziej poleciłbyś mi ten Chorzów czy Katowice?? Jeszcze w sumie jest w Tarnowskich górach serwis. Tylko ja się obawiam o to że oni właśnie zaczną szukać usterki nie wiadomo gdzie a mi nie chodzi o to żeby mi rozgrzebali połowę części tylko wiedzieli co jest przyczyną i wymienili to o co konkretnie chodzi bez doszukiwania się. Więc sam nie wiem jak to rozegrać zademonstrować im o co chodzi co i jak i zobaczyć co powiedzą i wtedy się z Tobą skonsultować co mówili i ewentualnie dopiero wtedy zostawiać im samochód do naprawy. Jeśli możesz to doradź coś bo ja już trochę przepraw miałem z serwisami wiadomo trafiają się i dobre ale ciężko na nie trafić a nie chciałbym bym żeby później było coś nie tak z samochodem bo tyle pieniędzy trzeba wydać i jeszcze jednak są te kłopoty. Z góry dziękuje i Pozdrawiam.
  • 0

#8 OFFLINE   Raku

Raku
  • U篡tkownik
  • 5 post闚

Napisano 20 listopad 2010 - 12:12

Jeszcze jednego się obawiam. Jak bym im powiedział żeby mi podstawili inną insignie czy ona też akurat nie miałaby tej usterki.
  • 0

#9 OFFLINE   zosia1

zosia1
  • U篡tkownik
  • 37 post闚

Napisano 20 listopad 2010 - 13:13

d
  • 0

#10 OFFLINE   zosia1

zosia1
  • U篡tkownik
  • 37 post闚