Skocz do zawartości

problem z ABS-em


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nekroskop

no tak. na śmierć zapomniałem też taki mam muszę tylko zrobić update softu i dorzucić funkcję ABS bo mam wersję tylko z AirBagami :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam wersje odwrotną :oops: kontrolka ABS wykasowała się sama, a z Airbagiem musiałem jechać na kompa :lol: mój moduł naprawił też elektrycznie opuszczane szyby :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie wrzuciłem to w karby uszkodzonej wtyczki w piaście ( wymieniałem kilka miesięcy temu ) i była zaizolowana ale może przy tej odwilży gdzieś się woda dostała )

Musisz sprawdzić tą wtyczkę przy piaście. U mnie poprawiłem połączenia (popsikałem spacjalnym sprayem do elektroniki). I założyłem jedną wtyczkę na blaszkę bo spadła. I pomogło. Co do innych rzeczy to modół samonaprawczy. nareperował wszystko poza kontrolką od paliwa.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam od 2 dni podczas ruszania w lewym kole odzywa sie abs trwa to dosłownie sekunde kontrolka sie nie zapala czy ktos z was kojarzy o co chodzi?

pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

połączyłem post z podobnym tematem / Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kicha wszystko sprawdziłem i wizualnie jest ok a abs dalej sie odzywa byłem nawet na kompie i zadnych bledow ,tylko wtryskiwacze ale to wiadomo(instalacja gazowa)a tak nic moze to sterownik?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie. Ja mam następujący problem z moim abs-em. Ogólnie to w ogóle go nie mam, kontrolka się w ogóle nie pali (nawet po przekręceniu kluczyka) i nie działa. Jedyne sygnały z jego strony to to, że przy przekręcaniu kluczyka (włączanie zapłony) słychać dwa pyknięcia abs-u trwające łącznie ok sekundy i to tylko to. Chciałbym nadmienić, że po ok 10 dniach od powstania problemu z abs-em walnęło łożysko w lewym kole i została wymieniona piasta na nową i nic się nie zmieniło. Do tego mój mechanik nie może swoich dwóch kompów serwisowych połączyć z abs-em, ale problem wyczytałem wyżej, potrzebny tech2. Czy ktoś z Was się orientuje gdzie w szczecinie jest kompetentny serwis z techem2? Mam zagwozdkę z tym abs-em, a jesień za pasem, a żona większości jeździ. Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a głównie tych co z ABS-em walczą .Jeżdziłem prawie dwa lata bez abs-u i wreszcie gdy miałem jechać do opla na diagnostykę 160zł wjazd do serwisu trafiłem na gościa ,który zdjagnozował usterkę na piechotę czyli schemat abs i pomiary.Kosztowało mnie to razem z naprawą 100zł ale bez ślepych trafień typu piasta,a może pompa.

Jeżeli ktoś z okolic żnina był by zainteresowany to mogę podać namiary.

Edytowane przez Kacper
łączenie tematów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności