Skocz do zawartości

* * * * * 23 głosy

Sintra - pogaduchy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50870 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 04 październik 2010 - 22:06

Wiesz Kacper - zacząłem się teraz zastanawiać ile ten mój srebrny "BALERON" będzie wart po wymianie TYCH wszystkich "klamotów" i czy ktoś go będzie jeszcze chciał :) ?

#2 OFFLINE   Kacper

Kacper

Nocny duch

• Administrator
  • 16336 postów
  • Lokalizacjaco.Tipperary
  • Model:Opel Sintra
  • Silnik:X22XE
  • Nadwozie:MPV
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 04 październik 2010 - 22:22

Ja przestałem zwracać na to uwagę, gdybym był zmuszony wymienić tylko piasty, amorki i opony, to podwoił bym wartość autka, a gdybym go chciał sprzedać, to za kasę którą bym otrzymał kupie tylko dwa rowery :-) :-)

• 0

#3 OFFLINE   baki

baki

jestem jaki jestem

• Zasłużony
  • 656 postów
  • LokalizacjaDom Wariatów
  • Silnik:x22dti

Napisano 05 październik 2010 - 21:11

Witam. W obecnych czasach antyki idą bardzo w górę więc warto inwestować. Trochę nie na temat ale w to auto warto inwestować bo takich napewno już niebędzie. Pozdr.
  • 0

#4 OFFLINE   Kacper

Kacper

Nocny duch

• Administrator
  • 16336 postów

Napisano 05 październik 2010 - 22:04

O tym baki nie pomyślałem. Ja inwestuje w swoją Sintre ze względu na jej wszechstronność i uniwersalność oraz niezawodność. Do puki będą części to będzie jeździć. :beer:
Ale ma za to jedną poważną wadę: łatwo się do niej przywiązać :beer: i ciężko znaleźć godnego zastępce.

Chyba że GM wznowi produkcję.
  • 0

#5 OFFLINE   akim2256

akim2256
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 12 grudzień 2010 - 08:51

Powiem wam, że ta moja sinterka coś mnie nie bardzo lubi. W zeszłym tygodniu zastrajkowała szyba od kierowcy, nie podnosi się. Musiałem silniczek wyjąć żeby ją podnieść. Od tego czasu nie mam założonego boczka na drzwiach. wychodzi na to, że przełącznik (prawdopodobnie) jest zepsuty. Parę lat temu mieliśmy Sintre, była u nas 5 lat zrobiła 150tyś, km. i wymienione tylko tarcze, klocki i piasty z przodu. A ta nas chyba nie lubi.
  • 0

#6 OFFLINE   Kacper

Kacper

Nocny duch

• Administrator
  • 16336 postów

Napisano 12 grudzień 2010 - 11:25

akim2256, nie masz co narzekać zobacz ile tematów jest w pozostałych modelach.
A co do szyby to kostka połączeniowa w drzwiach czasami nie łączy.
  • 0

#7 OFFLINE   kitek_27

kitek_27
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Silnik:2.2 DTi

Napisano 13 grudzień 2010 - 09:27

Witam Podepnę się jak pijawa, heh. Co do Sintry - użytkowania i ewentualnych usterek, wyrażam tu swoje zdanie. Mianowicie, jeżeli się użytkuje samochód należycie i dba o niego i na czas wszystko zmienia, to nie ma bata, że nie będzie grało. Ja niestety dopieszczam swojego po jakimś "buraku" poprzedniku, który nic nie dbał o auto, tylko lał i jeździł - masakra. Bardzo mi się podoba, że jak się lekko poprawi wygląd (fajne fele, grill inny), to auto robi wrażenie i ludzie lukają. Ja np usunąłem całe oznakowanie zewnętrzne samochodu (tj znaczki opla i modelu) i powiem Wam, że dużo ludzi, niestety wliczając nawet część mechaników nie mają pojęcia co to za samochód. A jeszcze jak gdzieś np pod marketem otwieram z pilota elektrycznie przesuwane drzwi to ludzie ze zdziwienia obłędu dostają, hehe. Duży wygodny, miejsca z przodu więcej jak w nie jednym busie. Pozdrawiam Marek.
  • 0

#8 OFFLINE   kitek_27

kitek_27
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 13 grudzień 2010 - 09:31

A tu z innej beczki: Chciałem Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt, miłych, rodzinnych, pogodnych i bogatych. Jak i również Szczęśliwego Nowego Roku 2011, żeby nie był gorszy od obecnego, bezproblemowości ze strony naszych Sinterek i wszystkiego co kto sobie zamarzy. Kierowca zielonego amerykańsko - europejskiego Vana:) Marek - Szczecin
  • 0

#9 OFFLINE   Kacper

Kacper

Nocny duch

• Administrator
  • 16336 postów

Napisano 14 grudzień 2010 - 00:21

. Bardzo mi się podoba, że jak się lekko poprawi wygląd (fajne fele, grill inny), to auto robi wrażenie i ludzie lukają.

kitek_27, nie daj się prosić i wrzuć jakieś fotki ;-) my też polukamy.

wrzuć np tu http://forum.opel24....dow-vt16826.htm
  • 0

#10 OFFLINE   kitek_27

kitek_27
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 14 grudzień 2010 - 09:22

Hej Fotek za dużo nie mam, na razie mogę wrzucić dwie fotki z felami, a ewentualny grill (własnej roboty) po świętach. Jedna fotka mała u mnie pod nickiem ;-)
  • 0