Skocz do zawartości

naprawa elektrycznie składanych lusterek Vectra C


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Wczoraj jak wsiadałem do swojego Opelka zauważyłem, że ktos majdrował mi przy lusterku. Mam lusterka elektrycznie składane i po otworzeniu z pilota drzwi, lusterko od strony kierowcy się nie otwiorzyło oraz po przycisnięciu przycisku. :urodziny:

Jak je ręcznie otworzyłem zobaczyłem, że nie wruciło na swoje miejsce.

 

Pytanie mam czy jest mozliwość rozebrania lusterka i jak się to robi aby dostać się do środka oraz czy ktos miał taki sam problem i jak sobie z tym poradził.

:hyhy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu masz jak to jest rozwiązane w astrze 3 u ciebie pewnie jest podobnie.Pozdro.

 

/kic ochrona praw autorskich. nie umieszczamy skanow ksiazek takich jak "sam naprawiam"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem bezpieczniki wszystko ok

gdy zamykam drzwi z pilota i jak przytrzymam przycisk to lusterka oba się składają :)

jak otwieram z pilota lusterko od pasażera się otwiera ale od kierowcy nie http://forum.opel24.com/public/style_emoticons/default/excl.gif

nie chce narazie rozbebeszać drzwi aby się dostać do lusterka

może macie inne sugestie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość myszkaazi

Mam podobny problem z tym, że nie rozkłada mi się lusterko od strony pasażera... Nie mam pojęcia jak to naprawić :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość pabik1000

Witam kolegów na forum.

Chciałbym ponowić ten temat, ponieważ nie został on rozwiązany, a mnie dotknął ten sam problem. Jakiś idiota złożył mi w nocy lusterka i lewe się już nie otworzyło. Prawe działa normalnie, a lewe nie odzywa się w ogóle, tzn regulacja szkła działa, ale składanie już nie. Ręcznie próbowałem je otworzyć, ale nie chce wskoczyć w swoje prawidłowe miejsce. Otworzyło się tylko na 2/3 i ma spore luzy. Czy ktoś wie jak to naprawić i czy w ogóle się da?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam chociaż posiadam auto jak w opisie moze koledze pomoże to co ja znalazłem u wójka gogle, proszę kolegę o przeczytanie postów do końca prawdopodobnie chociaż nie jestem w pełni pewny znajduje się rozwiązanie problemu.

Ale jak myślę bez rozegrania lusterka się nie obejdzie żeby to naprawić, albo wymienić je wcałości na nowe ostatecznie.

Oto link: http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/84321-elektryka-lusterek-vectra-c-oraz-signum/

Pozdrawiam i życzę udanej naprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W przypadku złożenia lusterka ręcznie nie trafia na swój punkt i ma luz trzeba na siłę z wyczuciem ustawić je na właściwą pozycję wówczas wskoczy , w lusterkach elektronika kontroluje lusterko jego pozycję jak wykryje błąd przestaje podawać prąd na lusterko po poprawnym ustawieniu lusterka w celu skasowania błędu trzeba ponownie ustawić kluczyk na zapłon na chwilę wówczas ponownie jest sprawdzane lusterko i działa do ponownego błędu ,u mnie nie działało bo czujnik najprawdopodobniej coś się zwalił , czujnik znajduje się w silniczku sterującym na spodzie wystarczyło rozpiąć kostkę reset kluczyk-zapłon i wszystko działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności