Skocz do zawartości

Radio CDR 500 na wyśw. 7 SAFE nic z tym nie moge zrobić


Gość Grzechu75

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Grzechu75

Witam wszystkich aby zakończyć temat napisze jak cała sprawa się wyjaśniła.

A więc skoro nie udało się ogarnąć tematu samemu została mi ostatnia opcja czyli spec od radyjek. Po wcześniejszym umówieniu pojechałem pan zapytał o co konkretnie chodzi więc naświetliłem mu całą sprawę jak było no i stwierdził że radyjko jest zablokowane , no ja mówię że jest zablokowane mam kod tylko nie mogę doprowadzić do tego żeby go wpisać a on na to że właśnie dlatego ale ja mówię że przy 7SAFE mam jeszcze 7 prób a on na to że przy 7SAFE jest radio zablokowane a przy 2SAFE praktycznie na amen tak że już nie polemizowałem z nim no bo i tak to była moja ostatnia deska ratunku.

Radio zostawiłem pan wziął nr telefonu i powiedział że za dwa dni powinno być gotowe, i było zadzwonili podjechałem 70 złoty skasowali radyjko włożyłem wprowadziłem kod i radyjko śmiga. :brawo:

Nie wiem czy gość mówił prawdę o zablokowaniu czy nie w każdym bądź razie najważniejsze że radio działa, a cena wydaje mi się w miarę przystępna bo jak by to się nie powiodło to już chodziło mi po głowie że trzeba będzie zainwestować w nowe radyjko a tam koszt był by zdecydowanie większy, tak że dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc i może moje doświadczenie pomoże komuś w przyszłości. :papa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Gość hunter126

Witam,

 

Odświeżam wątek, bo mam taki sam problem z radiem CCR2006. Po problemie z alternatorem zresetowało się wszystko. Miałem od poprzedniego właściciela zapisany na kartce kod do radia, ale jak się okazało zły. Wprowadziłem go 3 razy i doszło do 7SAFE. Zdobyłem właściwy kod, ale niestety nie mogę go wprowadzić, bo cały czas świeci się 7SAFE. Czytałem w wątku, żeby zaczekać jakiś czas, ale jak na razie nic, najdłużej czekałem ponad 20 minut na włączonym zapłonie, ale nadal nic. Czy może mi ktoś pomóc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się napoci by innym było łatwiej, może warto spróbować.

http://forum.opel24.com/topic/29303-radio-w-oplu-podstawowe-informacje/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności