Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kupilem sobie radio CD 30MP3 i wyswietlacz do Corsy D. Gosc twierdzil ze wylogowane. Podlaczylem i migalo display save i radio save i pingalo. Za pomoca op-coma dalem aktywacje zabezpieczenia przeciwkradziezowego i teraz tylko pinga i pisze radio save. Co sie stalo, co mam zrobic? Pomozecie jakos? Dodam ze w informacjach o wyswietlaczu jest numer VIN ale nie mojego auta. W radiu nie ma zadnego. Jesli potrzeba wiecej informacji to dajcie znac.

Z gory dzieki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tego co zrozumiałem (lecz wolę się upewnić przez zakupem :) ) to wymiana radia CAR 2003 na CDR 2005 w Crosie C z 2004 nie będzie wymagała tej całej zabawy z wylogowywaniem i zalogowaniem wyświeltacza/radyjka? Wystarczy tylko wymontować stare, zamontować nowe, wpisać kod zabezpieczający i voilà?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, na początku przepraszam za odgrzebanie tematu, ale mam pytanie związku z tym wątkiem.

Mianowicie posiadam Opla Merive z 2005 roku wraz z radiem CD30 i wyświetlacz TID (kostka 32pinowa) chciałbym zmienić go na GID. Ponieważ chciałbym mieć dane o spalaniu prędkościach itp. Jak dobrać odpowiedni wyświetlacz do auta? Bo wyświetlaczy jest wiele modeli a jak się pytałem sprzedających to jest różnica, z jakiego auta pochodzi (piszę o wyświetlaczach wylogowanych) czy sprzedający wprowadzają mnie w błąd?

Może ktoś rozwieje moje wątpliwości i odpowie mi na moje pytanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Czy może ktoś mi podać gdzie jest opis odnośnie tego:

 

"Jeśli na stałe zapali sie napis DISPLAY SAFE to niestety obydwie części zestawu nie są rozparowane... jak je uleczyć napiszę na końcu"

Edytowane przez Mazak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj mając pod ręką mój poprzedni i obecny samochód próbowałem wylogować ze starego auta (corsa c) GIDa, żeby zalogować w Merivie. Niestety wchodząc w opcje w op-comie, nie znalazłem funkcji "wył. zabezp. przeciwkra.", a po podłączeniu się do Mery bez problemu wylogowałem radio i TIDa. Ma ktoś pomysł o co kaman??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakie auto w opcomie wchodziłeś do GIDa?

No do corsy poprzez corsę, a do mery poprzez mery, w mery

W mery wchodziłem w moduł EHU , programowanie i była opcja wyłącz zabezp. i wylogowałem

W corsie wyświetliło mi się mnóstwo opcji czyli radia różne, wyświetlacze różne i jak dalej wchodziłem w programowanie to tylko komunikat od razu był "programowanie zakończone sukcesem" czy jakoś tak, ale nie wylogowało,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności