Skocz do zawartości

wymiana radia / wymiana wyświetlacza


Gość SIG_MAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie. Mam wielką prośbę-pytanie. Wymieniłem w mojej merivie 2006r 1.416v wyświetlacz i radio.Radio CDMP3 a wyświetlacz GID. wszystko chodzi fajnie nie mam zadnych DISPLAY SAFE. Wszystko pokazuje Dystans ,zuzycie tylko wartosci są zero.I teraz moje pytanie. Czy ten zestaw skoro wszystko (oprócz zużycia ,dystansu itp)chodzi był wylogowany?? Czy trzeba go wylogowywac z poprzedniego auta? Czy jest możliwość w moim aucie aktywowania komputera,zeby pokazywało wartości spalania itd. I jakie czynności muszę wykonać,żeby to wszystko fajnie chodziło?dziekuje i pozdrawiam.

Przeczytałem cały wątek szukając rozwiązania mojego problemu, który jest identyczny z powyższym opisem (brak informacji związanych z paliwem). Z przykrością widzę jednak, że nikt na tym forum nie umie rozwiązać powyższego zagadnienia. Pozwoliłem sobie jednak napisać ponieważ liczę na to, że jeżeli temat będzie odświeżany to może wreszcie znajdzie się ktoś kto się na tym zna i coś odpowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakim interfejsem dysponujesz?

Czym to chcesz uaktywnić?

 

 

Ten temat przeczytałeś a ten http://forum.opel24.com/topic/52256-op-com-komputer-pokladowe/ ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakim interfejsem dysponujesz?

Czym to chcesz uaktywnić?

 

Nie dysponuję żadnym interfejsem ale chętnie zlecę komuś uaktywnienie tych funkcji jeżeli to możliwe. Chciałbym jednak dowiedzieć się czy to jest możliwe bo po zamontowaniu nowo kupionego radia i wyświetlacza (para kupiona z jednego samochodu) z Merivy z 2007 roku do mojej z 2005 wszystko zdaje się działać prawidłowo , nie ma żadnych komunikatów na temat blokad a jedynie nie ma wskazań związanych z paliwem.Jedyne co pokazuje, jeżeli chodzi o jazdę, to pokazuje mi ile kilometrów przejechałem natomiast jeżeli chodzi o wartości spalania, zasięgu, średnich wartości (w tym prędkość średnia) to wciąż jest zero. Tak więc nie wiem czy coś trzeba dokonfigurować, czy zwyczajnie czegoś brakuje i nic się nie da zrobić.

 

Za dołączonego linka dziękuję, już biorę się do czytania :)

Edytowane przez abodek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie dziś wylogowałem stare radio cd30 i zapodałem sobie nowe cdc 40 opera. Przy próbie logowania radia zaczęły się schody. Opcom poinformował mnie, że zadanie wykonał aczkolwiek teraz mam po wejściu w radio napis headunit safe i co kilka sekund dźwięk pink w głośnikach. Wcześniej jeszcze pokazywał się napis display safe aczkolwiek teraz go nie ma, nie wiem czy zniknął z racji, iż próbowałem wielokrotnie go zalogować? Pomoże ktoś w tej kwestii ? No chyba, że jest ktoś ze śląska i ogarnie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności