Skocz do zawartości

Jakie siedzienia do COMBO


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Co do foteli z Vectry - info sprawdzone na forach Vauxhalla. Interesowała mnie wtyczka od napinacza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

 

skoro temat odkopany, myślę, że warto byłoby wrzucić do niego sprawdzone i konkretne informacje dot. pasujących plug&play, lub łatwych do dopasowania foteli. Po prostu z Google obecnie najłatwiej jest tu trafić w kwestii foteli do Combo, a chyba każdy użytkownik tego modelu prędzej czy później pomyśli nad instalacją czegoś wygodniejszego.

 

Z dotychczasowego przeczesywania internetu wynika, że do Combo C plug&play będą pasować fotele z Tigry B i Merivy A, możecie to potwierdzić? Czy jeszcze są jakieś siedziska, które mogłyby uprzyjemnić pracę Combem?

 

dzięki i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Kucaty

Witajcie,

 

skoro temat odkopany, myślę, że warto byłoby wrzucić do niego sprawdzone i konkretne informacje dot. pasujących plug&play, lub łatwych do dopasowania foteli. Po prostu z Google obecnie najłatwiej jest tu trafić w kwestii foteli do Combo, a chyba każdy użytkownik tego modelu prędzej czy później pomyśli nad instalacją czegoś wygodniejszego.

 

Z dotychczasowego przeczesywania internetu wynika, że do Combo C plug&play będą pasować fotele z Tigry B i Merivy A, możecie to potwierdzić? Czy jeszcze są jakieś siedziska, które mogłyby uprzyjemnić pracę Combem?

 

dzięki i pozdrawiam

 

Dokopałem się również do informacji, że bez przeróbek pasują fotele od Astry G i J :)

 

http://www.migweb.co.uk/forums/styling-wheels-interior/515127-what-seats-direct-fit-into-corsa-c.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

panowie odkopie ten temat poniewaz siedzenie na taborecie juz mnie zmeczylo.

 

otoz mam fotele z opel Tigra B ipo wykreceniu fotela z Combo i proby wsadzenia z tigry wcale nie pasuje rozstaw szyn noi otwory wszystko widac na zdjeciach.

I teraz pytanie jak to zrobic zeby to wsadzic. Ktos posal,ze bedzie plug&play wprowadzil w blad.

post-52242-1465072244,9997_thumb.jpgpost-52242-1465072252,3877_thumb.jpgpost-52242-1465072259,1159_thumb.jpgpost-52242-1465072266,5884_thumb.jpgpost-52242-1465072272,2963_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to chodzilo o tigre A zapewne a nie B

 

co do montazu

jesli nie pasuja to trzeba przerabiac mocowania

 

ja wsadzilem fotele z vectry B GSI do jeepa

wiec jak sie chce to sie da ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I teraz pytanie jak to zrobic zeby to wsadzic.

 

A nie da się przełożyć prowadnic tych dolnych z jednego do drugiego?Powiercić nowe otwory tak aby pasowały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuja szerokoscia od tigry dalo by rade po rozkrecac cale prowadnice wraz z mocowaniem do fotela a w combo jest wszystko nitowane

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Gawlak nie chce robic druciarstwa bo to Ja bede na tym siedziec.

 

tak wiec z przerobieniem szyn bedzie

 

problem wiec moze ktos doradzi jakis

 

mniej inwazyjny sposob niz spawanie

 

wiercenie

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeloz sanki na poczatek czy pasuja

wiercenie i skrecanie to najmniej inwazyjny sposob

tylko dac mocne sruby i tyle

ja mam na plaskownikach zrobiona konstrukcje i poskrecane recaro do dolu od jeepa

waze grubo ponad 100 kilo i wytrzymuja ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności