Skocz do zawartości

Kolektor i klapy wirowe


Gość dudiwm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej763

dzięki dowiem się czy mają rozmawiałem z tokarzem dzisiaj dla niego to mały problem tylko boi się zaryzykować z tym materiałem żebym za pare tygodni nie rozbierał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem tak: wyważasz otwarte drzwi, Jabolkg już to wszystko przerabiał i sprawdzał różne materiały, a to co i jak robi jest efektem wielomiesięcznych prób i testów potwierdzonych określonymi wynikami. Ale jeśli chcesz możesz sam przejść tą drogę, tylko czy warto ?

Edytowane przez radmax

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli mysli o otwarciu konkurencyjnej firmy do jabolkg to czemu nie ;)

Ponoć te ślizgi dostaniesz w ASO za parę zeta no chyba że zdobędziesz lepszy materiał aby się nie wycierały.

czy ktos moze to potwierdzic ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej763

nie wiem czy dobrze mówisz ale to nie są gumki tylko jakiś plastik , chyba pomyliło ci się z tymi na tym płaskowniku co łączy te klapy , ja byłem w serwisie opla i powiedzieli że to jest komplet z kolektorem .Chyba że ktoś ma konkretne namiary Pozdrawiam

 

A tak na marginesie szanuje prace jabolkg ale dla mnie 450zł plus przesyłka w dwie strony najlepiej ubezpieczona to jest 500-550zł mija się z celem bo to jest nadal stary kolektor i nie ma gwarancji że posłuży dłużej wolał bym dać 760zł za nowy gdzie piszą że klapy są poprawiane , a takie pisanie że nie są to jest napędzanie rynku zbytu na regeneracje , a po kupnie nowego zostaje mi stary z którym moge spokojnie pokombinować Pozdrawiam

Edytowane przez andrzej763

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej763

Tak tylko chłopcy zajmują się skutkami zatarcia klap wirowych a na tej listwie są gumki ale ja potrzebuje nazwe to ślizgi czy łożysko na której obraca się klapa bo jak ona ciężko chodzi i jest zatarta to prędzej czy póżniej ta prowadniczka spadnie a jak będzie bardzo dobrze przymocowana to zepsuje ten siłowniczek co je obraca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skutkami ( zatarte klapy i spadnięta listwa ) i przyczynami ( zasyfiony kolektor - blacha z otworami między EGR a kolektor )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej763

Zdecydowałem się kupić nowy kolektor ale w internecie naczytałem się znowu że nie można montować starego modułu sterowania klapami dlatego że posiada stare ustawienia czy ktoś montował stary lub o tym słyszał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No a ja przed chwila natknalem sie na strone jabolkg i wyslalem zapytanie o cene ;] ale widze, ze juz wszystko jasne. No duzo i na pewno rowniez bede szukal innego rozwiazania czy te gumki z ASO i jest jakies dorazne rozwiazanie problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności