Skocz do zawartości

kody do radia


Gość bodzio012

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w oplu signum znajde numery seryjne radia

nr seryjny radia znajduje się na jego obudowie więc musisz wyciągnąc radio by go odczytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous

Heh, oni twierdzą że moje radio jest zbyt nowe (rok produkcji aśki końcówka 99, mniemam, że radio jest oryginalne, od tego egzemplarza, więc ocb?)...

Ewentualnie zna ktoś kogoś lub sam może rozkodować to radio jakoś po kosztach w wawie lub okolicach?

pzdr

 

EDIT: Rozkodowałem radyjko u kolesia na wolumenie, 40zł ale się opłacało :mrgreen: Dzięki za info i zainteresowanie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witam ! szukam kodu do radia blaupunkt cd30 7644221317 gm003157491654 z gory wielkie dzieki,pozdro

 

[ Dodano: Wto Sie 18, 2009 22:02 ]

witam! jeszcze raz ,mam juz kod do radia ale nie wiem jak go wbic postepuje wedlug wskazowek kolegow ale na wyswietlaczu pisze" display safe"trzymam as i nic oprócz spuchnietego palca :wall: jak ktos wie jak sie z tym uporac bardzo bym prosil o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://forum.eserviceinfo.com/viewforum.php?f=8&sid=826b08a1e2ca201d1b059eab17a143a2 jeśli na tej stronce nie uzyskacie pomocy to tylko spec od radyjek pomoże lub serwis ASO. Przypomnę że trzeba się zalogować aby uzyskać odpowiedź.

Z radyjek firmowych Opla, tylko do CAR 300 można wygenerować kod do pozostałych nie ma ogólnodostępnych generatorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Blaupunkt GM

No. 90 533 422

Type: Car 300(f)

2F2

8 631 177 878

lub

7 649 852 520

mam dwa takie numery obok kodu kreskowego....

jeszcze jest jeden numer wybity na obudowie radyjka GM 030M 15919496

 

 

Dzieki z góry za pomoc.. Pozdrawiam:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
korba, Ten kod jest zly :beer: , wpisalem go prawidlowo i zatwierdzilem go AS i wyswietlilo mi sie cyfra 7 czyli zostalo 7 prob, bardzo prosze o prawidlowy kod i jak go dokladnie wpisac bo wydaje mi sie ze robilem dobrze bo na wyswietlal mi sie ten kod co podales.Prosze pomoz i z gory bardzo dziekuje. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość pawelecvip

pawelecvip napisał/a:

Witam, mam problem jak wiekszość. Kodu brak

 

radyjko VDO CDR500 (E)

330886636

NO. 24469302

 

 

Jak będziesz w pobliżu to Ci rozkoduje to radyjko, po serialu się nie da

 

 

A czy bywasz w Warszawie lub gdzies bliżej niej niz Dęblin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności