Skocz do zawartości

opony 185/55/r15


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam moge kupic okazyjnie opony Bridgestone Turanza ER300 wlasnie w rozmiarze 205/55 R16. Ostatnie lato jezdzilem na Yokohama C-Drive 205/50 R16 ale podczas drogi do pracy (nie ukrywam, ze jest na niej pelno dziur) auto strasznie dostawalo w d..., dlatego mysle ze ten rozmiar jest nieco za niski (po paru miesiacach musialem wymieniac podstawe McPerhsona). Czy stosowal ktos rozmiar 205/55 R16 w swojej asi? jest on az o 2 cm wyzszy od 205/50 R16, ale na zimowkach 185/65 R15 ktore sa wyzsze o 1 cm od 205/50 R16 jezdzi sie calkiem niezle i wydaje sie ze jeszcze 1 cm nie powinien sprawic ze opona bedzie tarła o nadkola

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witajcie

Przymierzam sie powoli do kupna opon letnich i felg do Opla Astry Hchb 1,7.

Nie wiem niestety jak sie do tego zabrac.

Pomórzcie i zaugerujcie.

Ostatni właściciel auta kupił zimówki: 195/60R15 T 88 BFG Winter...

Wyczytałalam gdzies ze polecane sa przy tym modelu opony R14 - jak sie to ma do stosowanych obecnie?

Czy mogłabym sobie zwiększyć średnice opony do R16? (dla poprawy wygladu)-czy sa one równie bezpieczne, czy nadaja sie na nasze dziurawe drogi miejskie?

Jakie wtedy inne parametry musze wziąć pod uwagę przy doborze opon letnich i felg?

Czy lepiej wybrac alufelgi czy tez stalowe?

Jaka jest róznica, bo chyba cenowo alu- sa 2 razy droższe? (z logo opla)

Gdzie Polecilibyscie w Łodzi zakup i założenie ? - majac na uwadze pewność usługi i cenę?

Nie mam ksiazki serwisowej wiec Poradzcie prosze

 

Dziękuję i pozdrawiam ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni właściciel auta kupił zimówki: 195/60R15 T 88 BFG Winter...

Wyczytałalam gdzies ze polecane sa przy tym modelu opony

R14 - jak sie to ma do stosowanych obecnie?

na mniejszej oponie auto jest zwinniejsze,szybciej przyspiesza,silnik się mniej męczy,ale nie kazdy to potrafi wyczuć

Czy mogłabym sobie zwiększyć średnice opony do R16? (dla poprawy wygladu)-czy sa one równie bezpieczne, czy nadaja sie na nasze dziurawe drogi miejskie?

są bezpieczne,a czy nadają się na dziury?niższy profil gorzej tłumi wszelkie nierównosci

Jakie wtedy inne parametry musze wziąć pod uwagę przy doborze opon letnich i felg?

opona 205/50R16 i felga bodajże 7J16 i ET około 35-38

Czy lepiej wybrac alufelgi czy tez stalowe?

to zależy na co się stać,dobra alu kosztuje ponad 4 stówy /szt,a stalowej nówki nigdy bym nie kupił,szukałbym używanych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

witam!

 

mam astre f 95r 1,7td ISUZU HB i mam pytanie jakie opony letnie lepiej kupic 17565 r14 czy 17570 r14 wejda wogole te o profilu 70?? wolalbym wlasnie 17570 r14 tylko niewiem czy wejda prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Podepnę się pod istniejący bo chciałbym się tylko dowiedzieć czy te felgi będą mi pasowały do mojej astry 2 (nie wiem czy model silnika ma znaczenie ale podam 1.7 DTI, 75KM rok 2000)

 

tu link z felgami:

http://allegro.pl/item843826714_felgi_4szt_5x110r15_opel_vectra_zafira_omega_astra.html

 

z góry dzięki za info!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

widać że się znasz na rzeczy bo poszedłem sprawdziłem i faktycznie 4 a nie 5 śrub, przesyłam w takim razie 2 następne linki żeby się upewnić

 

I

http://allegro.pl/item859660562_felgi_stalowe_15_astra_g_vectra_b.html

 

II

http://allegro.pl/item849626910_felgi_stalowe_opel_astra_vectra_4x100_6jx15_et_49.html

 

Jak byście mogli napiszcie mi które lepsze, osobiście wolał bym tą opcje tańszą:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał te z drugiego linku, powinny pasować.

Może trochę droższe, ale wyglądają o wiele lepiej niż te z pierwszego.

Tylko zadzwoń żeby wysłał Ci jakieś dodatkowe zdjęcia.

Do tego jakieś niedrogie "dekle" i gites.

 

:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności