Skocz do zawartości

Jakiej firmy opony kupic 205/55R16 "letnie"


Gość speedybike

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje, że to była jedna partia źle zrobionych opon i pewnie nie wszystkich rozmiarów bo wierzyć mi się nie chce żeby taka firma jak Goodyear wypuściła na rynek nie zdatną do niczego oponę :wesoly: pomijając już fakt, że u mnie się świetnie sprawują te opony ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,

mam pytanie, czy felga 14'', szerokość 6'' z et33, opony 185/60/14 będzie wystawać z nadkoli w astrze f kombi? Bo mam możliwość taniego zakupu takich felg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość szczepanx

Witam.

Po mału konczy sie zima i czas na nowe opony na alusy bo te stare juz raczej sie nie nadają.

Patrzyłem w sklepach internetowych na opony i znalazłem dwie ciekawe oponki w dobrej cenie.

Zastanawiam sie tylko którą wybrac:

Daytona D320 czy moze Barum Bravuris 2?

Interesuje mnie rozmiar 195/50/15

Moze ktos posiada którąs z tych modeli i moze napisac cos ciekawego na temat tych gum :/

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Daytona D320 w rozmiarze 195/60/15 przejeździłem zeszły sezon około 8tk i jestem z nich naprawdę zadowolony.Według mnie opony jak za tak niska cenę naprawdę dobre,samochód prowadzi się świetnie zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni,w miarę ciche i co też ważne niewielkie ślady zużycia,mimo dobrej przyczepności co nie zawsze idzie w parze a i wygląd maja atrakcyjny.Ja z sztukę w zeszłym roku płaciłem po 194zł(oczywiście rozmiar 195/60R15),osobiście polecam. :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po mału konczy sie zima i czas na nowe opony na alusy bo te stare juz raczej sie nie nadają.

Patrzyłem w sklepach internetowych na opony i znalazłem dwie ciekawe oponki w dobrej cenie.

Zastanawiam sie tylko którą wybrac:

Daytona D320 czy moze Barum Bravuris 2?

Interesuje mnie rozmiar 195/50/15

Moze ktos posiada którąs z tych modeli i moze napisac cos ciekawego na temat tych gum :/

 

Pozdrawiam.

A pomyśl jeszcze nad Firesone TZ300. Mam takie od zeszłego roku i jestem z nich bardzo zadowolony. Też w rozmierze 195/50R15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczepanx

Ja z sztukę w zeszłym roku płaciłem po 194zł

Teraz są po 136 zł :/

 

A pomyśl jeszcze nad Firesone TZ300. Mam takie od zeszłego roku i jestem z nich bardzo zadowolony. Też w rozmierze 195/50R15

No tez ciekawe i nie duzo drozsze :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro napisał/a:

Ja z sztukę w zeszłym roku płaciłem po 194zł

 

Teraz są po 136 zł :/

:/ Chyba że kilku letnie,albo nie Dayton D320 w rozmiarze 195/60/15 bo wątpię żebyś za tą cenę je kupił,mimo że to jeszcze nie sezon na letnie kapcie.Weź pod uwagę profil,ja pisze o cenie jaką zapłaciłem za opony o profilu 60% a Ty szukasz 50,a to też różnica w cenie i to nieraz niemała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skfarek

Bieżnik w D320 to kopia Firestona SZ80 nie wiem czy mieszankę też z licencją kupili, na Firestonie w rozmiarze 185/55/14 chwilę pojeździłem i całkiem przyjemna opona dobrze zachowująca się na mokrym, jak dla mnie boki trochę miękkie miała, moze przy twoim rozmiarze tj. 195/50/15 odczucia będą inne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczepanx

Chyba że kilku letnie,albo nie Dayton D320 w rozmiarze 195/60/15 bo wątpię żebyś za tą cenę je kupił,mimo że to jeszcze nie sezon na letnie kapcie.Weź pod uwagę profil,ja pisze o cenie jaką zapłaciłem za opony o profilu 60% a Ty szukasz 50,a to też różnica w cenie i to nieraz niemała.

Zgadza sie mój błąd nie doczytałem dokładnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności