Skocz do zawartości

Wszystko naraz. ograniczone obroty, brak mocy


Gość thedreamseller

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz jak podłączone są kable do czujnika, (stojąc przodem do silnika, patrząc od lewej) czarny z żółtym paskiem, brązowy, brązowy z białym paskiem. P1635 przy tym błędzie to sprawdź świece żarowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam nie wiem czy kolego sie uporałeś z problemem ?? JA miałem podobny co opisałeś i prawdopodobnie to możę być PRZEPUSTNICA (nie mylić przepływomierz ) Umnie wymiana zadziałała pozd. odpisz jak zakończysz awarie :):P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thedreamseller

A gdzie tam.

 

Kabelki do wtyczki podłączone są prawidłowo, więc tu odrzucam.

Przepustnica? Trudno mi uwierzyć, ze to ona może mieć winę. Tym bardziej, że wywala cały czas błąd od p0105. Będę sprawdzał jeszcze czy mi gdzieś prąd nie ucieka, bo padł czujnik przy skrzyni biegów od prędkościomierza. najpierw samoczynnie się ruszała wskazówka na zapłonie i jałowym, a teraz nie działa wcale.

 

Przepustnice to można sprawdzić pewnie jedynie wymieniając ją na inną.

 

 

@hadzii123

Rozumiem, że coś nie pasuje z tą sztangą od turbiny i klapami wirowymi. Klapy wirowe dopiero przy przeciążeniu powinny się ruszyć, ale jeśli czujnik podciśnienia mierzy obciążenie silnika, a tu wyraźnie nie widzi mi tego czujnika, to sztanga od turbiny i klapy wirowe mogą działać nie tak.

 

Faktem jest, że autko chodzi bardzo głośno, a przy przyśpieszaniu brzmi, jak zażynanie świni piłą łańcuchową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na postoju wskazówka prędkościomierza faluje

Będę sprawdzał jeszcze czy mi gdzieś prąd nie ucieka, bo padł czujnik przy skrzyni biegów od prędkościomierza. najpierw samoczynnie się ruszała wskazówka na zapłonie i jałowym, a teraz nie działa wcale.

Najprawdopodobniej przednia lewa piasta do wymiany, tam jest czujnik od abs-u z którego odczytywana jest prędkość, a powyższe objawy wskazują że padł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thedreamseller

Dodam, że cały czas przy gwałtownym puszczeniu gazu autem mocno szarpie, więc jak zmieniam bieg, to mam trochę gazu wciśnięte, żeby spokojnie wrzucić na luz i potem wrzucić bieg. Ale ta taktyka zniszczy mi sprzęgło, więc jadąc samemu nie bawię się tak.

 

Poduszki były wymieniane około miesiąc temu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności