Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponownej instalacji systemu WIN10 na laptopie i instalacji ponownej op-coma nie mogę go uruchomić,wyskakuje mi żeby aktywować przez internet albo kodami dołączonymi które nie wchodzą jak to ugryźć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty za Opcoma ściągnął.?

Ten co my używamy jest bez żadnych kodów.

 

Masz opisane co można robić ,jak instalować z wyłączeniem podpisów cyfrowych .

Czytaj ostatnich kilka stron.

Inne rozwiązanie to zainstaluj wirtualną maszynę i na niej Win 7 albo XP.

I po problemie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafiłem na zmodyfikowaną wersję vaux-coma (do chinioli) obsługującego wszystkie ople z 2015 i astrę z 2016 (VAUX-COM 120309a+160115a), wersja powstała na bazie vauxcoma 120309a, więc obsługuje funkcje nowych roczników w opcji dostępnej w programie bazowym, dla aut starszych wersja ta nic nie zmienia... :D;) . Może komuś się przyda. Do znalezienia na chomiku...

post-55367-0-09220600-1517513352_thumb.jpg

post-55367-0-50658900-1517513371_thumb.jpg

post-55367-0-45703000-1517513391_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafiłem na zmodyfikowaną wersję vaux-coma (do chinioli) obsługującego wszystkie ople z 2015 i astrę z 2016 (VAUX-COM 120309a+160115a), wersja powstała na bazie vauxcoma 120309a, więc obsługuje funkcje nowych roczników w opcji dostępnej w programie bazowym, dla aut starszych wersja ta nic nie zmienia... :D;) . Może komuś się przyda. Do znalezienia na chomiku...

 

Podaj linka bo takiej wersji nie widzę.

Po instalacji i uruchomieniu wyskakuje mi taki komunikat.

post-50424-0-88496100-1517587738_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co zainstalowałeś, wygląda na oryginał :blink: ... na chomiku linki się nie pojawiają, wpisz w chomikowej wyszukiwarce "120309a+160115a" i na pewno Ci wyjdzie (przed momentem sprawdzałem) plik udostępniany od 31.01.2018... a może łatwiej tak: http://chomikuj.pl/hoomer10/Program... Mam nadzieję, że nie uwaliłeś fejsa... jeżeli naprawdę nie dasz rady, to napisz swojego maila na priw, to Ci wyślę (rozmiar 14MB).... :D

Edytowane przez bogoes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co zainstalowałeś, wygląda na oryginał :blink: ... na chomiku linki się nie pojawiają, wpisz w chomikowej wyszukiwarce "120309a+160115a" i na pewno Ci wyjdzie (przed momentem sprawdzałem) plik udostępniany od 31.01.2018... a może łatwiej tak: http://chomikuj.pl/hoomer10/Program... Mam nadzieję, że nie uwaliłeś fejsa... jeżeli naprawdę nie dasz rady, to napisz swojego maila na priw, to Ci wyślę (rozmiar 14MB).... :D

Fejs na polskiej wersji programu działa to raczej jest dobry a na tej z linka twojego wyskakuje to ten sam komunikat co podałem na zdjęciu a u ciebie chodzi pod win10?

Edytowane przez albin37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na win10 64bit co chwila wywalało mi sterowniki i musiałem od nowa wgrywać... w końcu za śmieszne pieniądze kupiłem fajny, używany lapek samsunga z win7 (12" z matową matrycą) i nie mam już żadnych problemów ze sterownikami, a wersja chodzi mi na tych samych sterach, co vaux com 120309a+131223d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności