Skocz do zawartości

Silniki w Oplu Calibra...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie...

 

C20LET wyprodukowano okolo 5 tys sztuk i nigdy nie bylo zadnego biturbo fabrycznie...

znam jednego bajkopisarza co podobno ma silnik LET biturbo...ale to mega mitoman :|:shock::shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jaki jest ten napęd 4x4 w calibrach oj jest stały czy dołączany..z jakim rozkałdem mocy??? moze wiecie?? i jak jezdzi c20ne z takim napędem??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C20NE 4x4??? hmmmmmm po pierwsze to chyba takich nie ma :| Pewnie chodzilo Ci o C20XE i to jezdzi dosyc sprawnie :shock: Choc i tak jedynie sluszne 4x4 w Cali to C20LET, mialem okazje tym posmigac i powiem ze radocha z odrzutu jest nieziemska :shock: deczko choruje na brak mocy w moim potworku po kilku dniach z lecikiem, nop ale jak sie nie ma pod maska 200 osiolków tylko 115, to sie lubi co sie ma :!:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto chodzi ze znalazłem kilka takich w ogłoszeniach i sie wąłseni zastanawiałem.. co do leta to pamietam jak kilka lat temu ładnych kilka lat jako gnojek razem z moim wuajszkiem jechał z zielnoej góry to lublina na giełde letem. niezapomniane przeżycie jeszcze ..wtedy pierwszy raz w zyciu jechał 250 ale przeżcie neisamowite, auto na giełdzie jeszcze na zemborzycach sprzedało sie w przeciagu 15 minut... i mi utkenał cali w głowie ale ze jestem rozważny to sobie nie kupie...:|

 

 

..az zadzwoniłed do znajomego... były przeważnie na rynek szwajcarii... ale w niemczech tez tego sporo jezdzi jeszcze..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..bi turbo?? w 2.0 w rzędowej 4?? da sie w v tak na każdy rząd? ale w rzędowym silniku dwa turbo?? da sie ??

 

Może cos pokręcilem może chodzilo o 2,5 nie wiem musze się goscia spytać. (o calibrach wiem tylko tyle, że są) Wiem też, że mial z tym autem wiele problemów bo nic nie pasowalo. Może ktos to w Niemczech przerobil. W każdym razie cieszyl się jak dziecko jak mu auto ukradli bo sprzedac tego też nie mógl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda byly NE 4X4 troche sie tym interesuje bo chcem do siebie naped 4x4 zalozyc :| Tylko ponoc jest strasznie klopotliwy i nie jest staly tylko dolanczany przy poslizgu przenich kol :shock: ale bede kombinowal i szukal info aby przerobic na staly naped.Co do biturbo to moze cos takiego byc ale napewno nie seryjnie.Jest to trudne do zestrojenia ale daje ogromne mozliwosci i max Nm juz przy 1500obr/min tak!!! i tak ciagnie naprzyklad do 6800-7000.Ja uda mi sie eksperymet z jedna turbinka to dopiero sie wezme za dwie :shock: ale nato jeszcze trzeba duzo czasu.pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności