Skocz do zawartości

15" Felgi Corsa B?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

rozkłasd seub

Tu nie jest czat, prosze używać języka polskiego.

http://forum.opel24.com/rozstawy-i-ilosc-srub-do-wszystkich-aut-vt6609.htm

 

Słabo szukałeś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego tematu wynika ze et 35 jest granicznym i że nie podejdzie z gumami 195 ale sie nie dowiedziałem czy z oponami 175 będzie grało. Macie jakieś propozycje felg do 1200 zł?

Z góry dzięki za odpowiedz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wcześniej et 35 przy 15" z przodu będzie ci wystawać poza obrys auta...

a za to dowód zabrany, dodatkowo przy obciążeniu przy takim et będzie tarło o ranty z tyłu na 90%. A co do wpasowania rozmiarów opon itd http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp tutaj masz specjalistyczny wizualizator tego o czym mówimy. Obierz sobie jako optymalne et przy 6,5 calowej feldze między 49-40 (jeśli zdecydujesz się na felgę 7j zakres et między 40-45) i w tym zakresie się poruszaj, przy tym zestawieniu optymalna opona to 195/50 wtedy nie będzie ani wystawać ani trzeć. W tym jaką inną oponę można zastosować powyższy link ci pomoże zdecydować.

 

Co do tego jaka felga to już kwestia gustu jeden woli felgę tradycyjną (5ramion) drugi ranty a 3ci pseudo import rodem z nfs. Jeden woli porządną firmową felgę używaną w tej cenie a drugi nową chińszczyznę. Tutaj musisz sam zadecydować co cię kręci. :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam teraz opony lenie 195/50 R15 przy felgach aluminiowych, czy możliwa jest wymiana opon na 185/55 bez wymiany felgi??

Chciałam wymienić opony razem z felgami na mniejsze 165/50 R14, ale podobno jest to niemożliwe, moje śruby są za krótkie?? Czy to prawda? Która opcja wymiany jest lepsza na codzienna jazdę(kobiety) do pracy. Z góry dziękuje za wskazówki :beer:

Muszę przyznać, że nie bardzo orientuje się w temacie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

warto wspomnieć jaka szerokość i jaką oponę chcesz naciągać bez tego ciężko określić. ale tak czy siak będzie duzo za dużo po pierwsze mało estetycznie po drugie każda kontrola po dowodziku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam!

 

Jestem nowym użytkownikiem i mam problem z kupnem felg i opon. Chcę kupić coś, co w Corsie C 1.2 16V będzie fajnie wyglądać i nie będzie zbytnio wystawać. Myślełem o felgach 15", a największy wybór opon do tych felg jest w rozmiarze 195/55. W tym miejscu pojawiają się moje pytania :

- czy oponki nie są za duże do korsiny? Zarówno pod względem estetyczym jak i mocy silnika ?

- czy tak duże opony nie będą nigdzie obcierać? Zwłaszcza gdy do samochdu wejdą 4 osoby z bagażami...

 

Wstawiam link do przykładowej aukcji... Mniej więcej o taki zestaw mi chodzi.

 

http://allegro.pl/rial-15-4x100mm-opony-195-55-z-niemiec-i2231460847.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności