Skocz do zawartości

Muzyka podczas jazdy samochodem


Gość kierowca_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kierowca_

Witam serdecznie.

Jestem miłośnikiem dobrego brzmienia. Wiem, że w dobie motoryzacji, gdy za kółkiem spędza się sporą część swojego życia, ważną rolę zaczyna odgrywać komfort jazdy oraz elementy, które na kierowcę działają w sposób relaksacyjny. Dla mnie czynnikiem, który działa na mnie w sposób relaksacyjny jest muzyka.

Jakość brzmienia, która funkcjonuje w naszym aucie sprawia że chce nam się do auta wsiąść, że chce nam się autem jeździć.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no ja też

najbardziej konstruktywna odpowiedź na całym forum :D

 

Ja lubię słuchać muzyki, głównie radia rmf maxxx i eski, mam też cdrw na którą co tydzień-dwa wrzucam inne piosenki (nie mam odtwarzania mp3 więc na CD mieści mi się max 20 piosenek). Jednak często wolę posłuchać pracy tych 90 wściekłych kucy :) V6 to to nie jest, ale cieszę się z tego co mam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię słuchać

 

No ja też :D

 

głównie radia rmf maxxx i eski,

 

U mnie przede wszystkim mam włączoną Trójkę.

Nie mogę już słuchać reklam i sieczki zwanej muzyką, czego pełno w rozgłośniach typu FM.

 

 

często wolę posłuchać pracy tych 90 wściekłych kucy

 

Też czasem posłucham swoich 125 kucy.

Od czasu do czasu trzeba przysłuchać sie czy kuce nie kaszlą albo kujeją :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już słuchać reklam i sieczki zwanej muzyką, czego pełno w rozgłośniach typu FM.

no, ja też

:)

 

 

Dla mnie czynnikiem, który działa na mnie w sposób relaksacyjny jest muzyka

muzyka tak, ale mnie np nie wprawi w stan relaksacyjny ten komercyjny badziew puszczany w kółko po kilka razy dziennie na większości stacjach radiowych. Oczywiście jest garstka stacji których mogę posłuchać. Wiadomo każdy ma inny gust i nie ma co dyskutować czy dana stacja jest fajna czy nie.

(...)że chce nam się autem jeździć

może aż tak to nie ;) ale jakby nic nie grało podczas dłuższej jazdy to by było jakoś dziwnie.

Też czasem posłucham swoich 125 kucy

-to jest powód dla którego chce nam się autem jeździć ;) ...no może moich 75KM wyjących jak się mocniej wciska gaz piosenkę "dajcie nam jeszcze kuni" to nie :)

A jakie zestawy audio preferujecie w autach? Te zainstalowane fabrycznie, czy może robione

no cóż, montowane fabrycznie w astrze I (91-98) to nie jest szczyt dobrego brzmienia (nawet nie pół szczytu) :) Nie wiem jakie teraz w nowych samochodach montują zestawy, ale zamiast fabrycznego w moim wolałbym mieć coś dobrze zrobionego, żeby móc dobrze słyszeć brzmienie muzyki ...ale niestety to koszt niemały. Edytowane przez xflash

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaln1 ? Jak w temacie.Trojeczka i wszystko na ten temat.Zwlaszcza pozno w nocy(troche jezdze po Polsce) Reszta stacji to zupelnie jak Polsat :confused:.Godzina programu...w tym pol godziny reklam.To juz wole z mobilkiem przez CB podyskutowac. W innych stacjach radiowych oprocz Trojki to tylko jakies badziewie puszczaja ktorego nie da sie sluchac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja wolę słuchać pracy silnika i rzadko słucham muzyki a jeżeli już muszę to tylko ze względu na moją lepszą połowę ESKI. Jeżeli już mam dzień to samodzielnie nagrywana mp3 i większość to elektronika oraz Nightwish.

Co do oryginalnego nagłośnienia jest raczej oky, chociaż jak bym miał kasę to zmienił bym głośniki w drzwiach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności