Skocz do zawartości

D5WSC Webasto


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się. Jestem szczęśliwym posiadaczem Astry G 2.0 Di od dwóch dni :)

Mam od razu pytanie.

Spotkał się ktoś z obsługą D5W SC?? Ma może jakieś uwagi co do działania pompy? Pomoc... jak to w ogóle działa.

Właściciel sprzedał mi samochód z zamontowanym systemem Webasco i niestety nie potrafił odpowiedzieć na te pytania, ponieważ nigdy tego nie używał... a szkoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kolego opisz dokladniej bo z tego co poszesz to posiadasz system ogrzewania postojowego webasto ktore po zaprogramowaniu czasu samoczynnie podgrzewa silnik jak i wnetrze pojazdu ??? bardzo praktyczna rzecz w zimie :( po prostu wsiadasz do cieplego auta tak jak by dopiero ktos nim przyjechal :? jak bys potrzebowal jakis inst. lub rady daj znac chetnie pomoge :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie chodzi o system nagrzewania silnika i wnętrza :?

Nie wiem jak to dokładnie działa, znaczy jaka jest ogólna zasada. Skąd to ciepło :?

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kabinie powinienes miec taki maly sterownik z wyswietlaczem oraz przyciskami przycisk z plomykiem uruchamia system od razu na pozostalych programujesz godzine czasu zeczywistego oraz 3 czasy wlaczenia sie systemu np. nastawiasz pierwszy czas na 5:45 wieczoremnp. o 21:30 i idziesz spac webasto wlaczy sie o zaprogramowanej wczesniej godzinie w tym przypadku o 5:45 i bedzie nagrzewac plyn srednio 30 min zaleznie od modelu w niektorych mozna ten czas skrocic piec ma wbudowana wlasna pompe paliwowa zasilana ze zbiornika pojazdu wlasma pompe cieczy uklad elektroniczny kontrolujacy spalanie i temperature oraz wlasny uklad wydechowy i powietrzny uruchamia takrze wentylator (przewaznie na 2 stopniu) nawiewu w kabinie niezaleznie od ustawienia pokretla jedynie co to musisz pamietac aby pozostawic pokretlo kireunku wydmuchu na szyby co by szybko odmarzly uklad ten nagrzewa plyn chlodniczy do okolo 80*c :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie :? Jakimż trzeba być ciemniakiem, żeby nie używaż Webasto gotowego do pracy :????:( Uruchamiaj i ciesz się komfortem nie z tej ziemi ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że zgodnie z fakturami, które dostałem do auta zainstalowane jest to po niecałym miesiącu od kupna w salonie.

Esz, Ci leniwi Niemcy... :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności