Skocz do zawartości

Problem z siedzeniami


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Kilka dni temu kupiliśmy z bratem Opelka Astre II 2.0 DTL 3D 100 Edition.

Juz podczas zakupu zauwazylem ze jedno z siedzen nie chce sie składać (Tak aby pasażerowie mogli usiąść na tylnej kanapie :( Wiec póki co do tyłu wchodziło sie tylko od strony pasażera. Niestety dziś drugie siedzenie odmówiło posłuszeństwa i przestało sie składać :? Gdy pociągnie się wajchę która umożliwia składanie foteli nic sie nie dzieje. Wydaje mi sie że gdzieś musiała się wychaczyć linka. LECZ JAK SIE DOSTAĆ DO LINKI? ??? Myśleliśmy może aby wyciągnąć airbag z foteli i tamtędy dostać się do linki lecz nie wiemy jak sie do tego zabrac. PROSZE WSZYSTKICH O POMOC! Z góry dzięki za pomoc!

 

Travis :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Dziś sie zabrałem za fotele :) Zdjąłem tylną część obicia fotela i okazało się że linka od strony kierowcy (Rozebrałem fotel pasażera) nie ciągnie :D Wszystko było by fajnie gdybym wiedział co zrobić dalej :o Bo przecież nie mogę wsadzić ręki tam gdzie linki się zaczynają (Tam gdzie wajcha do podnoszenia fotela) bo nie ma miejsca 8) Jedynie moge wsadzić tam palce. Chodzi mi o to miejsce na drugiej focie. POMÓŻCIE! Co zrobić dalej! :(

 

 

Tył fotela

Dołączona grafika

 

A tutaj są linki przy wajchy. I nie wiem co zrobić z nimi :( Jak je wyhaczyć/wyciągnąć? :( Wogóle co dalej? :twisted:

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaku, w tematach, które przytoczył ADRIANOPELEK, wszystko jest jak na tacy.

Gdzie było napisane, że któryś z nas robił cokolwiek u góry przy linkach?? Nigdzie, bo te sa zaczepione tak, że bez rozpruwania kilku cm tapicerki, nic nie zrobisz.

Spójrz na dół, gdzie są zaczepy, wsadź łapę i zobacz co podnosi element składania fotela, zaczep to na stałe ( jeżeli tylko jedna linka jest uszkodzona ) do stelaża fotela ( np kawałkiem druta lub czym tam sobie wymyślisz ) i miej święty spokój

 

PS jeżeli nie korzystasz z opcji SZUKAJ to czytaj co Ci podsyłają, wszystko jest dokładnie objaśnione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
Gość marcinbijak792

Panowie macie może linki do tych instrukcji naprawy foteli, bo niestety nie działąją. U mnie nie otwiera się ten od kierowcy i co gorsze wypadła dźwignia ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności