Skocz do zawartości

President to dobry wybór?


Gość papis

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę odpisywać bo głupoty piszesz. Teorie sprzeczne z fizyką.

I coś jeszcze: wymień instalację elektryczną w twoim aucie na gumową - nie będą ci się przewody z miedzi utleniały :mrgreen:

 

 

Fizyke mam w D...e mogę się z tobą założyć ale nie o pieniadze tylko załóżmy się o samochody jak się tak dzieje to oddasz mi swoją a jak ja gadam pierdoły to oddam ci swoją zwołamy ludzi z forum żeby nie było i do dzieła, co ty na to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę odpisywać bo głupoty piszesz. Teorie sprzeczne z fizyką.

Kolego End, widzę, że masz wiedzę na temat radiostacji pasma obywatelskiego. Może jeszcze pamiętasz czasy kiedy na owy sprzęt było potrzebne pozwolenie (ja wtedy zaczynałem przygodę z cb-radiem).

 

Stare dobre czasy, „mobilki” to byli kierowcy ciężarówek. Kanał wywoławczy 28 a 19 zarezerwowany dla „mobilków”.

 

Teraz trochę się zmieniło. Większość użytkowników kupuje cb-radio i dla nich może być tylko kanał 19.

 

A teraz o co mi chodzi ??? Większość osób na tym forum nie ma większej wiedzy na temat działania sprzętu. Chcą się tylko dowiedzieć czy radio A jest lepsze od radia B. Doskonale wiem ile czynników od strony technicznej może wpłynąć na porównanie A i B i wyniki końcowe mogą być rożne. Jak ktoś będzie zainteresowany to znajdzie odpowiedz. Chciałbym jednak abyś swoją wiedzę (jeśli chcesz) lepiej umiał przekazać. Wiem, że niektórzy mogą się upierać na swoim (nawet jeśli nie mają racji) ale forum jest dla wszystkich więc prosiłbym o wyrozumiałość w Twoich odpowiedziach.

 

 

 

Fizyke mam w D...e mogę się z tobą założyć ale nie o pieniadze tylko załóżmy się o samochody

Kolego jacko323, bardzo Cię proszę o zachowanie etyki na forum. Już jeden Twój post musiał zostać usunięty. Forum jest miejscem dyskusji, więc możesz przedstawić swoje argumenty i bronić ich bez użycia niepożądanych nerwów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mogę się wypowiedzieć na temat Johny II

CB zepsuło się już 3 razy, za każdym razem naprawa kosztowała 50zł, więc tragedii nie ma.

Poza tym OK, chociaż mam wrażenie, że nie łapie tak jak powinno (antena jest super - sprawdzałem),

I Auto SQL się uszkodził ostatnio, ale bez tego mogę używać.

 

Gdyby nie awarie to 8/10, przez awarie jedynie 6/10.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
Gość marcinbijak792

Dokładnie kiedyś to było COŚ, a teraz w sumie tylko coś trochę lepszego, choć zależy jak się trafi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności