Skocz do zawartości

m-tech legend II vs yosan pro 120


Gość asteriks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad CB-radiem do mojej Astry X16SZR. Trochę poczytałem na necie i wychodzi na to że ten yosan jest lepszy od m-techa. Chciałbym, abyście doradzili mi czy jest duża różnica w odbiorze, bo różnica w cenie to dla mnie ~70 zł. Zestaw jaki mnie interesuje to antena Sirio AS 100, dłuższa jeździła by mi po suficie w garażu ;]

 

Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę poczytałem na necie i wychodzi na to że ten yosan jest lepszy od m-techa.

To wszystko subiektywne opinie. Dla Franka pierwsze radio jest lepsze dla Józka drugie, a dla mnie żadne.

Które będzie dla Ciebie odpowiednie, nikt tego nie wie. Podłącz jedne podłącz drugie i wtedy kup to które w twojej ocenie lepiej ci pasuje.

 

Chciałbym, abyście doradzili mi czy jest duża różnica w odbiorze

Nawet niskiej klasy radio na dobrej sprawnej i bardzo dobrze zamontowanej antenie bezie lepiej działać niż radio za 1000 pln przy słabej antenie i złym montażu.

 

Reasumując cena nie jest żadnym wyznacznikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Zastanawiam się nad CB-radiem do mojej Astry X16SZR. Trochę poczytałem na necie i wychodzi na to że ten yosan jest lepszy od m-techa. Chciałbym, abyście doradzili mi czy jest duża różnica w odbiorze, bo różnica w cenie to dla mnie ~70 zł. Zestaw jaki mnie interesuje to antena Sirio AS 100, dłuższa jeździła by mi po suficie w garażu ;]

 

Dzięki

 

Od tygodnia mam YOSANA 120PRO z antena midland ML-145. Bardzo fajne radyjko, ale pamietaj o wystrojeniu anteny na dachu auta. U mnie w ASTRZE 3 najlepiej wyszło przy antenie od radia po prawej stronie. Idealne 1,1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asteriks

Kupiłem tego Yosana i antenę Sunker CB 116, dostrojone SWR 1,1. Cudów nie ma ale działa przyzwoicie, do 10 km zbiera z tego co do tej pory zauważyłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

A ja mam pierwowzór m-tech legend II czyli U520 i ML-145 i całość działa bez zarzutów.

Więc m-tech powinien także dobrze działać o ile będzie współpracował z dobrą anteną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pierwowzór m-tech legend II czyli U520 i ML-145 i całość działa bez zarzutów.

Więc m-tech powinien także dobrze działać o ile będzie współpracował z dobrą anteną.

Z całym szacunkiem dla kolegi i przy mojej mizernej wiedzy :rolleyes: jednak U520 a m-tech to dwa rożne światy. U520 wielu znawców tematów stawia na równi z Prezesiami a m-tech ..hm zdecydowanie bliżej szumofonów.

Znowu yosan pro 120 nie jest super ale ma dobre opinie solidnego antymiśka :mrgreen:

Dodam ze pojawił się m-tech legend III podobny do np Presia Harry III ale tylko podobny :wesoly:

, ale mogę się mylić tak tylko czytałem i dzielę sie tym :brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pierwowzór m-tech legend II czyli U520 i ML-145 i całość działa bez zarzutów.

Więc m-tech powinien także dobrze działać o ile będzie współpracował z dobrą anteną.

 

Jaki pierwowzór? Mtech Legend to klon Presidenta Johhnego a nie Unidena i z Unidenem nie ma nic wspólnego poza idiotycznymi opisami na allegro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pierwowzór? Mtech Legend to klon Presidenta Johhnego a nie Unidena i z Unidenem nie ma nic wspólnego poza idiotycznymi opisami na allegro.

Dokładnie szanowny kolega ma rację .

99% szumofonów na rożnych serwisach aukcyjnych ma w opisie " Następca Unidena" czy Uniden w innej szacie .

 

Kolega End widzę tak sobie pościk napisał żeby tylko dokopać :devil2: a może coś więcej o super M-tech ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Jaki pierwowzór? Mtech Legend to klon Presidenta Johhnego a nie Unidena i z Unidenem nie ma nic wspólnego poza idiotycznymi opisami na allegro.

 

President to jest handlowa nazwa Unidena na Europę! President jet przystosowany do warunków europejskich, natomiast Uniden nie odpowiada normom europejskim.

 

 

Jeżeli ktoś chce niech dalej żyje w przekonaniu że President to coś innego niż Uniden, ma takie prawo i ja nie mam zamiaru przekonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności