Skocz do zawartości

neostrada czy mobilny co wybrać?


Gość Long

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy gdzie mieszkasz i jaki zasięg będzie miał tam internet mobilny. Generalnie z mojego doświadczenia Neostrada to stabilny internet, który działa szybko, dobrze i bezproblemowo (z wyjątkami). Zaś ze wszystkimi mobilnymi jest problem. Miałem kiedyś taki internet w Playu i odradzam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aha i net mobilny ma to do siebie, że posiada ogrom różnych ograniczeń - chociażby transferu miesięcznego. Porażka:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wszystko zależy od potrzeb. jak używasz tylko poczty, czasem forum etc to może być mobilny... gorzej jak ściągasz filmy czy grasz po necie. wtedy mobilny zje Ci transfer w parę dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno musiałem odpalić neta na smartfonie, bo potrzebowałem pilnie sprawdzić pocztę - kilka minut połącznia, parę kliknięć i prawie 7 złotych mi zeżarło, bo mam kilkadziesiąt groszy za 100 kb. Neostrada nie ma najlepszych opini, ale chyba i tak lepiej się sprawdzi niż mobilny net.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mobilnym trzeba sobie wyupic w takich sytuacjach pakiet jakiś. Ja w orange mam 200 mb na miesiac za 5 zl. Na takie wchodzneia na fora dosc czeste is prawdzania i pisania postów i poczta itd to starcza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Weź jakiś lokalny net ale broń boże mobilny :P miałem z 3 sieci i na początku super ładnie a potem niby zasięg lte ale szło wszystko jak... Jak masz super nowy komputer to jeszcze ci pewnie pójdzie, ale jak masz sprzęt tak sprzed 3 lat to już nie jest na tyle przystosowany by odbierać wszystko na nowych ustawieniach. Niestety, tyle dowiedziałem się w salonach po reklamacjach... szkoda że podczas umoway nie mówią tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście mam mobilny z Play i nie odradzam zwłaszcza, że często mnie w domu nie ma więc zabieram go ze sobą i często się przydaje.
Jak ktoś chcę oglądać filmy 24/7 to niestety nie tędy droga. I nie trzeba mieć super nowoczesnego kompa, żeby działał mój stary ma 5 lat i śmiga na nowym, zresztą też bez żadnych problemów. Fakt mobilny ma limit ale w zupełności on wystarcza, u mnie jest 85 gb za 40 zł + oczywiście nocny darmo od 00;00 do 9 rano, można naściągać filmów na cały miesiąc a limit dalej jest i wcale wolno nie śmiga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio kupiłem mobilny w Plusie 50 GB za 60 zł zobaczymy czy mi starczy. Promocja w Smart Dom i w sumie 50% zniżki, więc będę płacił jakieś 35 zł. W Netii płaciłem do tej pory 80 zł (przymusowy telefon stacjonarny).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem w T-Mobile bez limitów w ofercie dla firm za 49.99 zł netto a przy umowie na 36 miesięcy za 12 miesięcy płacę tylko złotówkę później 49.99 zł netto. Router w tej ofercie dostałem od T-Mobile za 9 zł.

 

Średnia prędkość to 32 Mbit/s dla osób które nie mają telefonu w T-Mobile jest to koszt o 10 zł większy. szczerze polecam, mam od tygodnia i jestem zadowolony chociaż też miałem wątpliwości ale teraz nie zaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności