Skocz do zawartości

opel astra g 1.7cdti


polo1021

Rekomendowane odpowiedzi

1)wskazówka normalnie się podnosi na te ok 85 stopni, muszę przejechać tak jak teraz w mróz jakieś 12km to mi się nagrzeje do tej temperatury:

2)nie ta temperatura się zmienia jak jest auto zimne to jest niższa w miarę nagrzewania rośnie; tak jak ostatnio sprawdzałem do tych 185C:

 

Zawsze mi długo kręcił, ale teraz już do przesady na ciepłym silniku:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy jeszcze jedno bo zapomniałem dodać rano jak mi zapali to przez kilka minut nierówno chodzi jakby na 3 gary: jak się nagrzeje to ok:

postaram się jeszcze dzisiaj podłączyć go pod kompa i wszystkie parametry rzuce na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2)nie ta temperatura się zmienia jak jest auto zimne to jest niższa w miarę nagrzewania rośnie; tak jak ostatnio sprawdzałem do tych 185C:

więc jaka jest temperatura wyświetlana przez interface jak auto jest całkowicie zimne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jaka jest temperatura wyświetlana przez interface jak auto jest całkowicie zimne?

więc tak kolego autko zimne po nocy, teraz podłączyłem pod interface i na zapłonie pokazuje:

coolant temperature 102C

coolant temperature 4.08v

intake air temperature 111

intake air temperature 3.32v

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien na inny intterfejs

teraz nie mam takiej możliwości, opel scanner mam swój, ale chyba pojade do mechanika po świętach:

Chodzi mi głównie o to palenie na ciepłym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie koledzy odnosnie mojego problemu: Tak więc tak nie byłem jeszcze u mechanika, ale podłączyłem ten mój

interface do opla kolegi i u niego te parametry odnośnie temperatury są według mnie prawidłowe:

Więc wydaje mi się że interface nie przekłamuje: Może to pomoże nam rozwiązać problem:

 

z góry dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kolega ma taki sam samochod???

wina tez moze lezec po stronie programu opel scannera

czy jak sie laczysz z samochodem wybierasz odpowiedni model rok i pojemnosc??

Edytowane przez mati11294

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kolega ma taki sam samochod???

wina tez moze lezec po stronie programu opel scannera

czy jak sie laczysz z samochodem wybierasz odpowiedni model rok i pojemnosc??

sprawdzałem to na oplu vectrze u kumpla:

oczywiście że wybieram odpowiedni rok i tak dalej:

Ja wcale nie przecze że przekłamywać może interface; Nie wiem może czujnik temperatury płynu?? w sumie nie jest drogi to bym kupił:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie koledzy odnosnie mojego problemu: Tak więc tak nie byłem jeszcze u mechanika, ale podłączyłem ten mój

interface do opla kolegi i u niego te parametry odnośnie temperatury są według mnie prawidłowe:

Więc wydaje mi się że interface nie przekłamuje: Może to pomoże nam rozwiązać problem:

 

z góry dzięki

to o niczym nie świadczy .. u niego może być OK a u Cienie NOK .. ale jestem pewien, że to wina interface :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności