Skocz do zawartości

Wymiana lasera CD w CD70 Navi / CD30MP3


Gość radmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zirytowany brakiem ulubionej muzyki wymieniłem sobie laser. Model lasera to SF-C20 Wcześniej próbowałem czyścić ale nie dawało to oczekiwanego rezultatu. Po wymianie wszystko idealnie działa. Odtwarza CD oraz MP3. Sam laser nie jest drogi a i wymiana nie jest specjalnie skomplikowana tak, że jeśli macie problemy ze słuchaniem ulubionej muzyki jest to najpewniej wina wypalonego lasera. Poniżej porada jak zrobić to samemu.

 

 

Wymiana lasera napędu CD w CD70 NAVI.pdf

Edytowane przez radmax

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
Gość jkaczmarek

Witam.

Hej RADMAX. Dzięki za zlokalizowanie typu lasera. Czy orientujesz się czy napęd od cd30 mp3 pasuje do cd70 navi? A może możesz się dowiedzieć. Bardzo proszę o pomoc bo po wymianie lasera nadal nie odtwarza płyt.

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Zirytowany brakiem ulubionej muzyki wymieniłem sobie laser. Model lasera to SF-C20 Wcześniej próbowałem czyścić ale nie dawało to oczekiwanego rezultatu. Po wymianie wszystko idealnie działa. Odtwarza CD oraz MP3. Sam laser nie jest drogi a i wymiana nie jest specjalnie skomplikowana tak, że jeśli macie problemy ze słuchaniem ulubionej muzyki jest to najpewniej wina wypalonego lasera. Poniżej porada jak zrobić to samemu.

 

WItam

Wymieniłem laser i teraz nic nie działa, płyta się nie obraca i wywla ją z informacją "cd inwalid", gdzie mogłem popełnić błąd ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to zrobić?

gdzie jest ta zworka i jak wygląda, bo własnie porównuję stray i nowy laser i nie widzę chyba żadnej różnicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności