Skocz do zawartości

Opel Meriva- rezerwa paliwa


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

rezerwa powinna wysraczycna 80 -100 km w cyklu pozamiejskim to jest w pozamiejskim katalogowym spalaniu... tak jest unijnie.. :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wielkie dzieki ale mam jeszcze takie jedno pytanko czy wie ktos dlaczego w komputerze pokladowym nie wyswietla mi sie temperatura a wszystko inne (godzina i wyswietlacz do radia) dziala bez zarzutow :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

przyczyna moga byc przetarte przewody od czujnika temperatury( dosc czesta przypadlosc opla) lub po prostu sam czujnik dokonal swojego zywota...u mnie przewody przetarly sie o wiatrak...choc nie wiem jak jest to rozwiazane w merivie....

 

rezerwa to ok 5 litrow (chyba :wink: )...ale nie polecam jezdzic na syfie z dna baku...choc sam robie to nagminnie :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam,

 

ile litrów to niewiem...

ale jak wracałem ze stolicy to jak Ci sie na stałe świeci to masz ok. 80 km, następnie zaczyna migać i wtedy sie zaczyna dramat :), kumpel mi mówił że jak mu sie w vectrze zaczęło mrygać to zrobił 4 km i samochód stanął...

tyle narazie...

widze że mam kolege co posiada taki sam model opla co ja !!!

nie mam dużego doświadczenia, ale zawsze możemy sobie podyskutować na temat Merivy...

Pozdrawiam[/i]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witajcie

Jestem "mlodym" uzytkownikiem Merivki 1,6

Samochodem powozi mi sie calkiem niezle.

Ma 31 kkm przebiegu.

 

Nie pojechalem na przeglad poniewaz i tak nie mam juz gwarancji.

 

Czy polecacie mi przejazd na serwis czy tez posprawdzac we wlasnym zakresie stan samochodu?

 

Taki dylemat na poczatek 8)

 

[ Dodano: Wto Lip 18, 2006 00:36 ]

Pytanie nr 2 :)

Sanowni Userzy...jakie zarowki do Merivy? Mamy z przodu typ H1 i H7?

Mysle o Phillipsie Blue Vision. Czy polecacie? Hm?

Pozdrawiam..... :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lip 18, 2006 01:19 ]

Czy ktos korzystal z tego poradnika? Warto go miec dla siebie i kupic?

 

110.f4c50f6d2590bac9cbd7dedb3b466a35.jpg

 

cena 53,99 PLN w EMPIK-u

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
Opel Meriva

 

Witam.

 

Przede wszystkim witam na forum - to mój pierwszy post.

 

Nosze się z zamiarem kupna Opla, a może to nawet będzie Meriva :brawo:

 

Mam wątpliwości odnośnie pojemności bagażnika. Jedne źródła mówią o 360litrach, a inne nawet 490litrów http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=804&model=852&typ=1533

 

Jak to jest naprawde? Mam na myśli oczywiście tą przestrzen jeśli wszystkie fotele są rozłożone.

 

Pozdrawiam i dziekuje z góry za informacje :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Opel Meriva

Jak to jest naprawde? Mam na myśli oczywiście tą przestrzen jeśli wszystkie fotele są rozłożone.

Pozdrawiam i dziekuje z góry za informacje :hyhy:

 

Ostatnio przewozilem 4 sztuki drzwi drewnianych (90-tki)..... lekko wystawaly mi tylko z tylu ale zlapalem gumkami i bylo ok.....

Uwazam ze bagaznik jest pojemny....4 osobowa rodzina tez sie miesci z bagazami...mowie o dwojce malych dzieci gdzie bagazy jest bardzo duzo...... :mrgreen::brawo:

Pozdrawiam.......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Anonymous

popieram, niedawno wróciłem z wyjazdu na narty, 2 metrowe deski spokojnie weszły do środka, rodzinka - 2 0soby z tyłu, spoko, luz w bagaznkiu, dachowy nie potrzebny (pare 100 w kieszeni) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności