Skocz do zawartości

Aktywacja komputera pokladowego Vivaro


Rekomendowane odpowiedzi

mam 2003r i jest na kwp-2000,sygnal predkosci biegnie ze skrzyni wiec zastanawiam sie czy to ruszy wskazowke predkosciomierza

kupie licznik i bede experymentowal,moze cos z tego bedzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzieki wielkie sg123

z tym linkiem powinienem se poradzic chociarz jestem kompletnym laikiem pod wzgledem elektroniki

po swietach bede kombinowal bo teraz troche duzo roboty ale jak skoncze to opisze co i jak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zmienilem licznik i wszystko poza wskaznikiem temperatury

na zimnym nie swieci zadna kreska,czyli prawidlowo.po jakims czasie zapalaja sie 2 i od jakichs 70 st swieca 4 kreski,czekalem az do wlaczenia wiatraka ale tylko 4 sie swiecily,tez tak macie?wskaznik od paliwa prawidlowo wskazuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie pinow zostal mi jeden w szarej wtyczce i nie znalazlem do niego opisu,zostawilem wiec pod starym numerem,robiles cos z tym jednym kablem?niepamietam teraz ktory to byl ale napewno w duzej wtyczce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość sputnik07

Witam.

Od niedawna jestem posiadaczem Opla Vivaro 2,0. W sprawach Opla jestem laikiem :( Nie jestem pewien czy moje autko ma komputer pokładowy, jak to sprawdzić? Jak wciskam przycisk komputera to na wyświetlaczu pokazuje mi poziom oleju, jak wcisnę kolejny raz - licznik kilometrów, następne wciśnięcie kasuje licznik.

Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale Opelek posiada także navi z kolorowym wyświetlaczem.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od niedawna jestem posiadaczem Opla Vivaro 2,0. W sprawach Opla jestem laikiem :( Nie jestem pewien czy moje autko ma komputer pokładowy, jak to sprawdzić? Jak wciskam przycisk komputera to na wyświetlaczu pokazuje mi poziom oleju, jak wcisnę kolejny raz - licznik kilometrów, następne wciśnięcie kasuje licznik.

Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale Opelek posiada także navi z kolorowym wyświetlaczem.

 

pozdrawiam

witam musisz wyjąć licznik i sprawdzić naklejkę na odwrocie jak jest std to nie ma komputera pokładowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Koledzy a jak z manetką. Licznik zmieniłem (vivaro 2006) i wszystko śmiga jak należy, niestety manetkę mam z clio z regulacją czasowej pracy wycieraczek i nie ma szans jej podłączyć (inne sterowanie). Tymczasowo przełącznik na kabelkach wisi. Piszecie, że manetka od laguny II, idzie kupić taką bez regulacji pierwszego biegu wycieraczek a z włącznikiem komputera? Może ktoś jest w stanie potwierdzić czy manetka o numerze 820000 2460, 344 476 01 AM ma przełącznik od kompa (zdjęcia na allle... nie rozwiewają moich wątpliwości).

Edytowane przez Marcin79

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności