Skocz do zawartości

Aktywacja komputera pokladowego Vivaro


Rekomendowane odpowiedzi

Zadam głupie pytanie. Uwaga:

- po kiego wkładacie tam licznik od Clio?

- bo fajnie wygląda?

A wiecie, że stare Vivaro takie od 2001r. do 2004r. miały ten licznik co w Clio ze wskazówkowym wskazaniem paliwa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam szanownych forumowiczów!

Posiadam Vivaro 2006r. przed liftem. Chciałem dołożyć komputer pokładowy. Mam już manetkę z przyciskiem kompa i regulacją częstotliwości pracy wycieraczek czasowych (choć nie wiem czy to będzie działać).

Przeczytałem już dużo tematów na temat oznaczeń licznika itd. problem ze wskazaniem ilości paliwa w liczniku z clio. 

 

Mogę kupić licznik z Movano z 2005 r. oczywiście z oznaczeniem ADAC. Moje pytanie czy to będzie działać czy dać sobie spokój ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć wszystkim. Wielka prośba. Mam Vivaro 2006 po lifcie z 2.0 benzyna pod maską. Chciałem zamontować komp.pokladowy. Kupiłem licznik z Clio 2 lift ADAC próbowałem podpiąć. Cześć funkcji działa np prędkościomierz wskaźnik paliwa liczy kilometry ale obrotomierz nie działa tak samo wskazania spalania itp. jest ktoś z Was w stanie pomóc? Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2012 o 20:08, Gość sg123 napisał:

Witam.Po wielu poszukiwaniach mam już komputer pokładowy w Vivaro a mianowicie założyłem licznik z Clio II po lifcie i przełącznik wycieraczek od Laguny II. Nic nie trzeba robić po prostu podłączyć wtyczki,licznik od Clio musi mieć na odwrocie napis ADAC(foto w załączniku).Niestety przebieg licznika został z Clio o 50tys za dużo.Może komuś się przyda. Pozdrawiam.

post-16075-0-18519600-1325704031_thumb.jpeg

Cześć kolego. Wiem że temat już dawno zakończony ale próbuje gdzie mogę czegoś się dowiedzieć. Mam Vivaro 2006 też chciałbym mieć komputer. Kupiłem licznik od Clio tak jak Ty ale nie podaje mi danych spalania tylko liczy kilometry. Co muszę zrobić żeby wszystko chodziło jak u Ciebie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2012 o 20:08, Gość sg123 napisał:

Witam.Po wielu poszukiwaniach mam już komputer pokładowy w Vivaro a mianowicie założyłem licznik z Clio II po lifcie i przełącznik wycieraczek od Laguny II. Nic nie trzeba robić po prostu podłączyć wtyczki,licznik od Clio musi mieć na odwrocie napis ADAC(foto w załączniku).Niestety przebieg licznika został z Clio o 50tys za dużo.Może komuś się przyda. Pozdrawiam.

post-16075-0-18519600-1325704031_thumb.jpeg

Cześć kolego. Wiem że temat już dawno zakończony ale próbuje gdzie mogę czegoś się dowiedzieć. Mam Vivaro 2006 też chciałbym mieć komputer. Kupiłem licznik od Clio tak jak Ty ale nie podaje mi danych spalania tylko liczy kilometry. Co muszę zrobić żeby wszystko chodziło jak u Ciebie?

Kolego czytać umiem i przeczytałem wszystko ale nie wiem jak to zrobić żeby u mnie działało. Potrzebuje elektronika który się tym zajmie zapłacę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności