Skocz do zawartości

propozycje tuningu optycznego


Gość Modar40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Wiem jak ciężko jest poddać tuningowi optycznemu takie pudełkowate nadwozie jak Opel Agila. Ja w swojej Agilce założyłem alusy 15" i okleiłem słupki B i C na czarno. Czekam na inne ciekawe propozycje od szerokiego grona forumowiczów. Wkrótce dolącze kilka fote.k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie zderzaków i lusterek, wymiana grilla, rury. (Ta granatowa jest moja.)

I jeszcze listwa na tylną klapę, pod zamkiem, a nad tablicą rejestracyjną - sprawia, że tył wygląda lżej.

post-175-0-36273600-1325185930_thumb.jpg

Edytowane przez misci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pasowało by pomalować zderzaki i lusterka w kolor, może i listwy boczne. Z czarnymi zderzakami agila wygląda kiepsko. Miałem napisać o przyciemnieniu szyb ale to już chyba masz.Jeśli chodzi o alu to rednica opony się nie zmieniła? Nic nie obciera ? Chyba algidy nie da się tuningować.... ;) Uzupełnij profil.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica koła nie powinna być inna, bo zastosował niższy profil. Co do malowania zderzaków to kwestia gustu, bo przy ciemnych szybach i felgach z elementami czerni, czarnymi relingami, klamkami itd to według mnie malowanie zderzaków pogorszy wizerunek tego auta. Ta czerń dobrze komponuje się z czerwonym nadwoziem i auto wygląda nieco bardziej męsko (jeśli w ogóle można tak powiedzieć) - przy lakierowanych zderzakach byłoby zbyt cukierkowe w tym kolorze i bardziej przypominające biedroń-jacykow team ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie można zostawić listwy i lusterka w czerni, faktycznie zgrywało by to się z szybami i relingami. Jednak zderzaki jak najbardziej w kolor ;) Co do felg to w agili przy 14 jest niski profil, jakie masz opony?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się trochę rozgrzało. Opony mam założone o rozmiarze 185x40x15. Dobierałem je tak aby obwód zmiescił siew 2% tolerancji. Zastanawiam się nad oklejeniem zderzaków folią imitującą karbon i oczywiście lusterek też. może macie jakieś info od tunerów, którzy mieli by jakiś pomysł na tuning i aby nie był to tuning. wiejski

 

Chciałem jeszcze dodać, że widoczne światła w zderzaku to lampy do jazdy dziennej HELLA. Chciałbym abyście panowie forumowicze tutaj zapodawali linki do części tuningowych do naszej Agilki. Jedyne co ja znalazłem to zderzak na Allegro(http://allegro.pl/jtng-pl-nowosc-zderzak-tyl-opel-agila-tuning-i1976276264.html)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil , nie wiemy jaki silnik ciągnie te opony o szer.185.... Jedzie jeszcze ? Wydaje mi się że oklejenie carbonową folią zderzaków wsią zaleci. Co do świateł dziennych to też się zastanawiałem by kupić okrągłe i umieścić je w miejscu halogenów, kupiłem jednak podłużne ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności