Skocz do zawartości

Pompa Paliwa jakie ciśnienie?, problem z odpalaniem i obrotami


Gość marti82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!:)

 

chciałbym się dowiedzieć jakie ciśnienie? powinna mieć pompa paliwa w Opel Corsa b 1.2 16v 1999 z silnikiem X12XE!

albo mi pompa się wykańcza albo regulator ciśnienia paliwa albo nie wiem co!, otóż mam problem z odpalaniem!, po nocy jak odpalam to odpalić nie chce za 1x, kręce chechłam z 6x rozrusznikiem i klapa, a jak odpali na obroty nie wejdzie tylko wejdzie na chwilę na 1100 obr. po kilku sekundach wskazówka obrotomierza spada na 1050 i 1000 obr po czym auto ewidętnię gaśnie!!, i tak z 10x muszę go odpalać!, jak już się trochę silnik rozgrzeje to schodzą obroty na 9100 ale auto się dziwnie trzęsie a raczej silnik telepocze!, po przegazowaniu dziada obroty się normują auto nie trzęsie się ale kopci jak cholera i przy dodawaniu gazu wraz ze zwiększonym dymieniem wyrzuca normalnie paliwo z rury! ostatnio temat się pogorszył bo jak dodam gazu od razu do oporu to od razu nie wkręca się na obroty tylko włazi na te obroty z 4sek puźniej, czyli gaz od razu w deche a ten sie zbiera po 3, 4 sekundach, wcześniej po dodaniu gazu w deche na biegu jałowym a mam na myśli że dodaje gazu jak auto jest rozgrzane już!, zbierał się od razu!!, a teraz coś tempo mi się wkręca!, dodam ze nie pali mi się engine check nawet jak ciągnę go na wysokich obrotach do 4 tys!, biorę pod uwagę przepływomierz chociaż check by się palił a nie pali!!, pompa paliwa, regulator ciśnienia paliwa, ewentualnie pozaginane przewody, czujnik położenia wału i przekaźnik pompy!!, ma problem ze spalaniem!, mieszanka paliwo-powietrze! muszę sprawdzić świece i cewkę! jak myślicie świeca i cewka to dobry trop??

 

proszę o pomoc!! i sugestie

Edytowane przez marti82

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności