Skocz do zawartości

CD30 MP3 Corsa D z 2009 podłączenie tel. komórkowego


Gość mayki

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy w radiu CD30 MP3 corsa D z 2009 jest możliwość podłączenia tel. komórkowego tak aby podczas rozmowy przychodzącej radio automatycznie się ściszało a na wyświetlaczu radia pojawiała się informacja kto dzwoni?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał_79

Musisz dokupić sobie moduł UWA, koszt na alledrogo ok.450zł, potem zrobić instalację. Raczej nieopłacalne, też tak kiedyś chciałem zrobić ale zwykły zestaw głośnomówiący wychodzi taniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokupić sobie moduł UWA, koszt na alledrogo ok.450zł, potem zrobić instalację. Raczej nieopłacalne, też tak kiedyś chciałem zrobić ale zwykły zestaw głośnomówiący wychodzi taniej.

 

 

dzięki za odpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość wesolyczlowieczek

Witam, ja juz to przechodziłem wiec moge dać parę rad jak zamontować moduł z Bluetoothem:

 

- aby podlaczyc modul UWA nalezy miec wyslwetlacz GID (czyli taki cały graffiiczny z malymi pikselami), jesli masz inny (p TID/BID) to trzeba by było wymienic.

- nalezy kupic wylogowany modół UWA oraz mikrofon. Wtyczki mozna "dorobic"

-po podlaczeniu elektryki nalezy obecność modółu UWA zaprogramowac w radio oraz w wyświetlaczu - wtedy dopiero pojawi sie dodatkowa zakładka na radio gdzie bedzie można operować modułem UWA (wybierac polaczenia, przegladac liste kontaktów). np. Tech2

- kolejna sprawa to zakodowanie modułu - do tego potrzebna jest znajomość kodu radia+wyswietlacza i taki sam wprowadzic do modulu UWA. np Tech2

 

- teoretycznie można już sie bawić modułem UWA w samochodzie :)

 

 

jest jescze inna metoda, można przerobić zestaw słuchawkowy taki zwykły do telefonu - aby zciszyc radio wystarczy zewrzec do masy samochodu jeden z pinów we wtyczce radia a audio z telefonu poprowadzić na 2 posotałe piny i już mamy możliwość sluchania rozmowy telefonicznej w samochodzie. Mikrofon oczywiscie ten z telefonu działa. Niestetyy niewszystkie teelfony dobrze sie beda sprawować w tym przypadku - z niektorymi "sprzega".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, nowy na forum stąd i odgrzebywanie archaicznego tematu.

Mam świeżo zakupioną corsę D z podstawowym radiem CD30 (bez aux, bez mp3), ale z graficznym monochromatycznym wyświetlaczem. Pytania:

1. W jakiej kolejności trzeba wykonać czynności wylogowywania/logowania urządzeń do siebie ?

2. Dużo jest modułów UWA na allegro - czy wszystkie będą pasować do zestawu CD30/MP3 + wyświetlacz graficzny, czy są jakieś na które należy uważać (niekompatybilne) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności