Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Linka sprzęgła

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   xflash

xflash
  • Zasłużony
  • 1112 postów
  • Model:Nie Opel

Napisano 06 styczeń 2012 - 00:11

no właśnie, przy samej wymianie linki gdy sprzęgło jest ok nie powinno być żadnej róznicy. Jeżeli sprzęgło się nie ślizga tylko bierze wysoko to może po prostu dostałeś za krótką linke...? -porównywałeś ją do starej (po wyjęciu jej z pancerza i złożeniu do kupy) ?

czy ten pedał powinien się unosić ponad swój stan tzn. poziom? Ręką bez problemu można go podciągać do samej góry i nie wiem czy to jest ok

jak najbardziej ok przy sprzęgle na linkę ;)

Użytkownik xflash edytował ten post 06 styczeń 2012 - 00:12

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#22 OFFLINE   hakirim

hakirim
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • Model:Opel Kadett E
  • Silnik:1.4 S
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 06 styczeń 2012 - 11:36

Porównywałem, ale nie co do mm, a teraz dopiero widzę, że to ma znaczenie, w każdym bądź razie na starej lince było na prawie na połowie gwintu. Jak myślisz zdemontować tą linkę i wymienić? Bo mam taką możliwość, bo ze sklepu u znajomego, tym bardziej, że powiedziałem mu w sklepie, że wydaje się jakaś za krótka. Pozdro.

Użytkownik hakirim edytował ten post 06 styczeń 2012 - 11:38

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#23 OFFLINE   xflash

xflash
  • Zasłużony
  • 1112 postów
  • Model:Nie Opel

Napisano 06 styczeń 2012 - 13:06

no coś trzeba zrobić, a najlepiej zawsze zacząć od najprostrzych i najtańszych rzeczy ;) Wyjmij tą linkę i niech dobrze sprawdzi w sklepie czy dał właściwą bo np na allegro występują osobno aukcje z linkami do astry/kadetta a osobno do corsy/tigry i mogą się własnie różnić długością (tzn nigdy nie miałem w ręku obudwu więc zgaduję)...
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież