Skocz do zawartości

Centralny zamek, seryjny czy nie ? Jak naprawić.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w opisie profilu posiadam Corsa B City 1.2 45KM z 95'.

 

Czy seryjny centralny zamek w Corsach był w kluczyku czy w pilocie ? Mam pilota i po naciśnięciu nic się nie dzieje. Poprzedni właściciel powiedział że to pewnie siłowniki. Czy musze rozebrać drzwi, sprawdzić jakie mam siłowniki i dopiero je kupić, czy to jest jakiś uniwersalny model? Na forum widziałem że czasem może paść (sterownik?), gdzie go znajde ? I ostatnie: czy możliwe jest że padł tylko bezpiecznik ? Jak tak to pod którym mam szukać ?

 

Pozdrawiam !

 

P.S prosze o uważne przeczytanie i dokladna odpiowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie to do wrozki

bywaly corsy B bez centralnego zamka z fabryki

wiec kij wie co masz

bezpieczniki wiesz gdzie sa ??

to szukaj spalonego

 

a co masz dowiesz sie jak wyjmiesz centralke i sprawdzisz silowniki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie to do wrozki

bywaly corsy B bez centralnego zamka z fabryki

wiec kij wie co masz

Witam, proszę nauczyć się wpierw czytania ze zrozumieniem, a dopiero potem udzielania informacji, gdyż zaśmieca Pan forum i nic nie wnosi do sprawy.

 

a co masz dowiesz sie jak wyjmiesz centralke i sprawdzisz silowniki

 

To również było pytanie gdzie owa centralka się znajduje.

 

Prosze o odpowiedź kogoś kompetentnego. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam Corsa B City 1.2 45KM z 95'.

 

Czy seryjny centralny zamek w Corsach był w kluczyku czy w pilocie ?

fabryczny bez fabrycznego alarmu był sterowany kluczykiem, pilotem tylko z alarmem.

Zakładany uniwersalny poprzez pilota ale też z kluczyka powinny zamykac się wszystkie drzwi gdzie są siłowniki (fabryczny identiko)...

 

w tym roczniku i przy tym silniku na pewno nie było fabrycznego centralnego..

 

Na forum widziałem że czasem może paść (sterownik?), gdzie go znajde ? I ostatnie: czy możliwe jest że padł tylko bezpiecznik ? Jak tak to pod którym mam szukać ?

jesli jest fabryczny to trzeba wziąc probnik najlepiej i obejrzec wszytkie bezpieczniki czy sa sprawne...

 

Jesli centralny jest dokładany to trzeba szukać gdzie ktoś dał sterownik i bezpiecznik, sterownik w 99% znajduje się koło nóg kierowcy, na bocznej ściance pod plastikiem...

 

Czy musze rozebrać drzwi, sprawdzić jakie mam siłowniki i dopiero je kupić

jesli okaże sie że padł siownik sterujący (drzwi kierowcy) to trzeba się do niego dobrac i zobaczyc jaki jest załozony...

 

proszę nauczyć się wpierw czytania ze zrozumieniem, a dopiero potem udzielania informacji, gdyż zaśmieca Pan forum i nic nie wnosi do sprawy.

tak na koniec zarejestrowałeś się dziś na forum i od razu się burzysz to chyba nie tak zaczyna się start na forum, a kolega też ci w sumei dobrze napisał bo moża wróżyć co masz w aucie...

To również było pytanie gdzie owa centralka się znajduje.

 

Prosze o odpowiedź kogoś kompetentnego. Pozdrawiam

kolego dobrze ci napisał, ja ci napisałem w 99% gdzie jest dawana, pozostałe 1% upycha centralke gdzie chce więc można kopać po aucie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zabiore sie na weekendzie za szukanie przyczyn. A w jaki sposób dostaraja się piloty ? Bo mam 2 różne, wiec przypuszczam ze musialy bys jakos strojone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niefabryczne u producenta

fabryczne za pomoca opcoma tech2 opla

i wielu innych podobnych programow

ktore maja opcje programowania pilotow

 

pisano o tym na forum ale widac poszukac sie nie chce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności