Skocz do zawartości

Felgi do Opla Astry II średnica 56mm


Gość mg92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znalazłem bardzo ładne felgi na allegro. Oto link: http://allegro.pl/komplet-felg-atura-14-4x100-bardzo-dobry-stan-i2267350045.html

I mam pytanie: czy te felgi będą pasowały do Opla Astry II 4x100mm, średnica otworu centralnego 56,5mm. To niby tylko 0,5mm różnicy ale nie wiem czy to nie będzie sprawiało problemów. Proszę o porady.

Edytowane przez mg92

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnica otworu centralnego 56,5mm.

podaje się i wymiar 56 i 56,5,więc mowa o tym samym

upewnij się,że śruby oplowskie ( stożkowe łby,długość gwintu)będą pasować,bo felgi z ET 37 to jakieś bardzo nieoplowskie

tak czy siak 1,2 cm koła wyjdą na zewnątrz,ale to nie przeszkadza

Edytowane przez zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kolego zibi nie masz racji, piasta w niektórych Hondach to 56mm , 0,5 milimetra to wręcz "kilometry" jeśli mówimy o pasowaniu felg, nie ma szans aby pasowało.

jeśli chodzi o ET to też pomyłka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile z ET nie będzie żadnego problemu, bo ET37 wchodzi spokojnie, to otwór centrujący jest zbyt mały 56mm. opel ma 56,6 i taka musi być felga lub z większym otworem i wtedy zastosować można pierścienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, średnica otworu centralnego 56,5mm.

niestety kolego zibi nie masz racji

Ok,tu się zaplątałem wbijając do głowy otwór z posta 56,5 jako ten z linka

jeśli chodzi o ET to też pomyłka

niby dlaczego? astra G ma w 15" 6x15 ET 49,więc jest 1,2 cm róznicy,no chyba,że myślałeś o 14"-tam jest 5,5J14 ET 39,wtedy wyjdzie inaczej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,tu się zaplątałem wbijając do głowy otwór z posta 56,5 jako ten z linka

 

niby dlaczego? astra G ma w 15" 6x15 ET 49,więc jest 1,2 cm róznicy,no chyba,że myślałeś o 14"-tam jest 5,5J14 ET 39,wtedy wyjdzie inaczej

 

no przecież cały czas mówimy o 14 calach.

astry G nie wychodziły tylko i wyłącznie na 15stkach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież cały czas mówimy o 14 calach.

astry G nie wychodziły tylko i wyłącznie na 15stkach.

Witam, chcę kupić te felgi http://allegro.pl/kola-alufelgi-aluett-205-55-16-4x100-i2286086202.html

Czy będą one pasowały do Astry 2? Prosiłbym o wypowiedzenie się osoby, która będzie w 100% pewna tego co pisze. Jest to trochę pieniędzy i nie chciałbym wyrzucić ich w błoto. Pozdrawiam :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Czejen

Witam, chcę kupić te felgi http://allegro.pl/kola-alufelgi-aluett-205-55-16-4x100-i2286086202.html

Czy będą one pasowały do Astry 2? Prosiłbym o wypowiedzenie się osoby, która będzie w 100% pewna tego co pisze. Jest to trochę pieniędzy i nie chciałbym wyrzucić ich w błoto. Pozdrawiam :rolleyes:

 

Felgi pasują. Ale opony mają za wysoki profil.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności