Skocz do zawartości

- - - - -

Niebieskie ledowe postojówki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_WWR_*

Gość_WWR_*
  • Gość

Napisano 17 kwiecień 2012 - 20:06

Siemaneczko...

Zatem tak, kupiłem żarówki W5W ledowe, myślałem że będą mi pasować do podświetlenia zegarów, ale niestety są to żarówki typu 'ryż' - dziś dopiero odkryłem że mam takie żarówki jako postojówki, więc założyłem je. Efekt jest fajny, widać je delikatnie jak są zapalone mijania, lecz nie tak mocno bo się ładnie wtapiają w białe światło H4'ki ;)

Teraz pytanie jedno, jak to w kwestii prawa jest, czytałem na Google na jakimś forum Peugeota że najlepiej wozić ze sobą zwykłe zapasowe i w razie czego jak gliny się doczepią to zmieniać na miejscu by nie zabrali dowodu...

Powiedźcie mi jak to z tym jest, bo nie wiem czy je zostawić, czy nie ;)

A i info takie... Zanim jakiś idiota napiszę że to 'oślepia' innych, to niech się puknie w czerep, bo te żarówki mnie nie oślepiały nawet jak przyłożyłem twarz do szkła reflektora...

Dołączona grafika

Użytkownik WWR edytował ten post 17 kwiecień 2012 - 20:07

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   zbyszek670

zbyszek670

Wiedźmin

• Zasłużony
  • 3426 postów
  • LokalizacjaRadomsko
  • Model:Opel Astra II
  • Silnik:1,6-8V
  • Nadwozie:kombi

Napisano 17 kwiecień 2012 - 20:35

Dobrze czytałeś na googl żeby wozić zwykłe białe żarówki zapasowe bo jak nie wymienisz na miejscu (w razie kontroli) to masz dowód rejestracyjny odesłany do starostwa.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 Gość_Daymos_*

Gość_Daymos_*
  • Gość

Napisano 17 kwiecień 2012 - 20:47

Jest też możliwość, że od razu stracisz dowód jak nikomu nie będzie się chciało czekać aż je wymienisz. Wszystko zależy od nastroju ;)

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 Gość_WWR_*

Gość_WWR_*
  • Gość

Napisano 17 kwiecień 2012 - 20:50

Dobra, zostawie na próbe, a w razie czego będę wozić seryjne :D Na szczęście w Kadeciku zmienia się je w 4 - 5 minut, choć dziś gdy je zakładałem to wypięła mi się z kostki żarówka i wpadła do lustra :D

// W sumie korci mnie, by zrobić gdzieś fajne podświetlenie z tego, tylko nie wiem czego... Myślałem z przodu w atrapie takie dwa ledy zrobić, albo na dole w zderzaku pod rejestracją ale odwrócone, w stronę intercoolera by go oświetlało. Tylko że to bym zrobił już na włącznik :)

Użytkownik WWR edytował ten post 17 kwiecień 2012 - 20:58

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#5 OFFLINE   tomGSI

tomGSI
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Model:Opel Kadett E
  • Silnik:c20xe+lex
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 06 maj 2012 - 19:49

Błagam nie rób zadnego dziadostwa z kolorowym podświetlaniem
Po pierwsze to WIEŚ TUNING bez urazy po drugie szkoda robić dziury w zderzaku po trzecie łątwo stracić dowód
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież