Skocz do zawartości

Ogromny problem brak wolnych obrotów i kosmiczne spalanie


Gość kukiz87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam blagam was o pomoc latam po forach i nikt nie wie co jest grane a wydaje mi sie ze cos błachego ale zacznijmy od poczatku, moja omega bardzo fajnie jezdzi na benzynie ale nie trzyma wolnych obrotów poprostu gasnie momentalnie , wymieniłem przeplywomierz bo wczesniej miałem bład uszkodzonego przeplywomierza i nie dosc ze nie trzymal obrotów na dodatek nie dalo sie jechac , wymienilem na nowy bład znikl z kompa jezdzi fajnie na benzynie ma kopa ale nie ma wolnych obrtów, drugi proble to kosmiczne spalanie ok 23 /100 mam instalke 2 gen landi renzo , mialem blad uszkodzonej grzalki sondy lambda sonde zmienilem bład znikł!! jednak sonda nie pracuje jak powinna dziala w bardzo dziwnym zakresie momentami do ok 0.6 v a momentami ok 4.6 v i wiecej a czasem robi sie sinusoida i pieknie skacze tak jak powinno, auto chodzi ciezko ociezale jak by wazylo z 2 tony i silnik mialo ok 1,2 , ostatnio rozebralem emulator sondy

i204535_p1010290.jpg

i204538_p1010291.jpg

i204539_p1010292.jpg

 

ten tranzystorek spalony z odlutowalem i wlutowalem nowy ale nie widze zadnej poprawy auto z tym emulatorem czy bez chodzi tak samo !! a chyba powinna byc jakas róznica ??

 

 

ale zacznijmy po koleji jak doprowadzic te obroty na pb ?

filtr mam nowy filtr paliwa równiez

zauwazylem ze jak zatkam reka przeplywke chodzi na wolnych obrotach ale jak przygazuje jest juz problem dławi sie strasznie

na gazie na wolnych obrotach mam srednio od 11 do 16 kg/h skacze raz 12 raz 14

 

bledów zadnych nie mam procz 201 202 203 204 na Pb one znikaja prosze was o pomoc najpierw z benzzyna potem ze spalaniem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A silnik krokowy-emulator wolnych obrotów sprawdzony ? On odpowiada za wolne obroty.

Edytowane przez Kacper
zbędny cytat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec krokowy od benzyny sprawdzony plukany w benzynie ekstrakcyjnej jednak jest nieco brudny , po odlaczeniu go auto wogole staje ale reki za niego nie dam sobie odciac mogl pasc , od gazu krokowy wogole nie dziala dzis znalazlem pourywane kable od kostki do emulatora sondy , caly czas cos nowego sie wynajduje jakies resztki kabli jednak najpierw na tej benzynie mi zalezy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności