Skocz do zawartości

Łącznik stabilizatora


Rekomendowane odpowiedzi

Gość STRUS_TM

Cześć! Sprawa dotyczy łącznika stabilizatora-a konkretnie jego ceny. GM-owski kosztuje ok.90 zł. Podróbka-ok 45. A z Lanosa 10 zł(trzeba tylko przegwintować śrubę i skrócić tulejkę... :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale co chcesz wiedziec ??

jedni wola oryginal

inni zamiennik dobrego i znanego producenta

inni montuja tanie zamienniki ''no name'' i po miesiacu musza znowu wymieniac

 

 

 

a kowale robia to co napisales z lacznikiem od lanosa

osobiscie nie uznaje czegos takiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STRUS_TM

Cześć! Nic nie chcę wiedzieć. Po prostu daję pod rozwagę. Owszem,można kupic oryginał,ale po co (w tym konkretnym przypadku) przepłacać. Natomiast jakość wykonania zamiennika do Sintry i do Lanosa pewnie nie odbiega od siebie. Co do przeróbki-zrobienie kawałka gwintu i obciecie tulejki na pewno nie zmieni właściwości łącznika. Co do "kowalstwa"...jestem jeszcze z tych roczników,kiedy trzeba było myśleć przy naprawie auta,a nie tylko wymieniać (po prostu wtedy było trudno o części)i jakoś tak mi zostało... :rolleyes: Pozdrówka!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Przymierzam się do wymiany łączników stabilizatora, akurat zaczą się jeden odzywać i planuje wymianę.

W mojej sinterce zamontowany jest o takim wyglądzie http://moto.allegro.pl/lacznik-stabilizatora-opel-sintra-przod-i2469696830.html

Środkowa tuleja gumowa. Po szybkich pomiarach po ciemku wyszło mi że szpilka ma długośc 14 cm. a środkowa tuleja 5 cm. Chyba prawidłowe ??

Z jakiej firmy są w miare najlepsze co do ceny i wytrzymałości. Lepiej dołożyć pare złotych więcej.

Proszę o info.

 

Pozdrawiam :-)

 

 

 

 

połączyłem z podobnym tematem / Kacper

Edytowane przez Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja wymiwniałem łączniki już dwa razy. Za pierwszym kupiłem jakiś na allegro "prosto z ameryki" pochodził pół roku i padł. Potem postanowiłem ppokombinować i założyłem taki z daewoo, gumy są grubsze, tuleje przełożyłem starą, a śrubę dobrałem dłuższą aby dało się to wszystko skręcić razem. Teraz wszystko działa tak jak bym sobie tego życzył juz ponad rok. Jeśli będę wymieniał jeszcze kiedyś łączniki to na pewno zrobię tak samo!

Miałem właśnie taki z niebieskimi gumami od "Partusa"

Edytowane przez Czekaju

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.Sprawa dotyczy chyba stabilizatora mianowicie po wymianie mocowania amorka z lozyskiem zaczelo cos stukac obejzalem wszystko i zauwarzylem cos takiego(zalanczam fotki)czy ta czesc powinna sie roszaci czy to stabilizator?

post-33055-0-21628200-1345841082_thumb.jpg

post-33055-0-70820800-1345841088_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sprawa dotyczy chyba stabilizatora mianowicie po wymianie mocowania amorka z lozyskiem zaczelo cos stukac obejzalem wszystko i zauwarzylem cos takiego(zalanczam fotki)czy ta czesc powinna sie roszaci czy to stabilizator?

 

Witam.

Tak to stabilizator, wygląda na to że pasuje koledze go wymienić. O nowy chyba trudno, ale na all... jakąś używkę trafisz. Tylko zalecam odbiór osobisty - żeby nie kupić podobnego. Wydaje mi się że stabilizatora się nie spawa. Pozdrawiam RG.

Edytowane przez rafalgrzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności