Skocz do zawartości

POMOCy Corsa B 95 obroty:(


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...jestem tutaj nowy wiecej za kazdą pomoc wielkie dzięki...

 

Mam problem z moją corsą B z 95 roku...mianowicie...szaleją obroty...raz odpale silnik pracuje równo...a innym razem gdy odpalam samoczynnie wskakują obroty i trzymają sie w granicach ok3-4 tys...czasami na 2 tys...nie wiem co robić;)...bo dojazdy do skrzyzowan stają sie moim utrapieniem:/ Prosze jaka to moze byc przyczyna ze te obroty tak wariują...

 

wymieniłem dziś swiece, filtr powietrza,pompe paliwa i dalej to samo...czy sądzicie ze to moze byc objaw padniętej sondy lambda??? prosze o pomoc...pozdrówka

 

[ Dodano: Pią Paź 19, 2007 06:27 ]

Witam...jestem tutaj nowy wiecej za kazdą pomoc wielkie dzięki...

 

Mam problem z moją corsą B z 95 roku...mianowicie...szaleją obroty...raz odpale silnik pracuje równo...a innym razem gdy odpalam samoczynnie wskakują obroty i trzymają sie w granicach ok3-4 tys...czasami na 2 tys...nie wiem co robić:)...bo dojazdy do skrzyzowan stają sie moim utrapieniem:/ Prosze jaka to moze byc przyczyna ze te obroty tak wariują...

 

wymieniłem dziś swiece, filtr powietrza,pompe paliwa i dalej to samo...czy sądzicie ze to moze byc objaw padniętej sondy lambda??? prosze o pomoc...pozdrówka

 

Uff chłopaki błagam wręcz was...napiszcie co by tu jeszcze sprawdzić???bo dosłownie spedza mi to sen z powiek....tym bardziej ze to moje first autko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, prosisz o pomoc a twój post wygląda jak bys go napisał od niechcenia lub ci sie spieszyło. Napisz:

1) jaki masz kod silnika

2) czy masz LPG

3) czy zczytywałes błedy

dalej ci podpowiemy, ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, prosisz o pomoc a twój post wygląda jak bys go napisał od niechcenia lub ci sie spieszyło. Napisz:

1) jaki masz kod silnika

2) czy masz LPG

3) czy zczytywałes błedy

dalej ci podpowiemy, ;)

hm kod silnika...? czy tutaj chodzi..o numer silnika...??

nie mam LPG

i błedów tez nie zczytywałem...bo jak narazie kasy to mam 0...i tak tez długo bedzie...i staram sie jakos sam dojśc do tego co to być moze??...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj jaki masz silnik , sonda lambda nie jest tego przyczyna , ja obstawiam walniety krokowiec , przeczysc go i powinno pomoc. sczytaj tez bledy.

więc slinik mam 1.2 benzyna...a mozesz mi m/w powiedziec gdzie ten silniczek krokowy sie znajduje??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może być silnik krokowy:-/ a to sporo kosztuje ale polecam abyś pojechał do warsztatu i aby podłączyli Ci autko do komputerka przynajmniej będzie można już parę rzeczy się dowiedzieć pozdrawiam i życzę powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być silnik krokowy:-/ a to sporo kosztuje ale polecam abyś pojechał do warsztatu i aby podłączyli Ci autko do komputerka przynajmniej będzie można już parę rzeczy się dowiedzieć pozdrawiam i życzę powodzenia

Silni krokowy do X12SZ kosztuje około 150 złotych. Nie wiem jak to wygląda w innych wersjach silnikowych. Czy to dużo czy mało- kwestia posiadanej gotówki :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności