Skocz do zawartości

padło drugie łożysko pod rząd.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam do wymiany łożysko z przodu i zastanawiam się własnie nad producentem. W Nagengascie w Gdańsku chcieli wpierw dokręcić łożysko, ale stwierdzili, że się nie da i zaproponowali mi piastę za 700pln firmy Optimal. Na allegro ta piasta jest za 460pln. Jest też sporo innych piast już od 140pln do 800pln. Ktoś wcześniej wspomniał o MGK, a one są już po 160pln. Może ktoś polecić jedną konkretną firmę?

PS. Czy amerykańskie Venture, Montana, które są większe i znacznie cięższe, nie mają solidniejszych piast? Na allegro są już od 150pln piasty dedykowane do tych aut, amerykańskich producentów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Kupiłem zamiennk za (o ile dobrze pamiętam) 146 zł,zrobiłem ok 25 tys (ponad rok) i nic się nie dzieje (ciiiiii...,bo usłyszy i nawali). A drogi mamy nie najlepsze (delikatnie mówiąc...).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow

jwstem świeżo w temacie w poniedziałek łozysko dosłownie na odcinku 100 km zaliczyło

wsząstkie fazy awarii od delikatnego szumu aż do łomotu i drgań że kierownica zmieniła sie w wibrator

a że po wczasach z kasą krucho wiec kupiłem chiniola no i we wtorek juz szumiało jak to stare ,wymontowałem

i pojechałem po uzywke za 50 zeta założyłem i specjalnie przejechałem 100 km jak narazie wszystko ok ,uzywka oczywiscie

oryginał mysle ze bedzie ok a co do zamienników to bywa różnie ,ja osobiscie jesli nie mam za duzo kasy i nie stac mnie

na oryginał to wierzcie mi wolę uzywke ale z pewnej reki i oczywiscie z gwarancją rozruchową.pozdrawiam kolegów adi.

ps.proponuje wymienic jeszcze raz ale jak koledzy proponują od innego producenta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wypowiedzi dochodzę do wniosku że z tańszymi piastami jest trochę jak na loterii.

Mam pytanie do osób które już zmieniały piasty. Czy nowe są jakoś trwale oznaczone przez producenta np logo lub na starych piastach zostało takie oznaczenie ?

Też mnie czeka wymiana i to pewnie jeszcze w tym roku i jeśli są znakowane to chcę sprawdzić kto był producentem, bo wytrzymały już prawie 6-lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość American Star

Czytając wypowiedzi dochodzę do wniosku że z tańszymi piastami jest trochę jak na loterii.

Mam pytanie do osób które już zmieniały piasty. Czy nowe są jakoś trwale oznaczone przez producenta np logo lub na starych piastach zostało takie oznaczenie ?

Też mnie czeka wymiana i to pewnie jeszcze w tym roku i jeśli są znakowane to chcę sprawdzić kto był producentem, bo wytrzymały już prawie 6-lat.

 

 

Sprzedajemy tanie zamienniki już kilka lat i jak na razie nie było z nimi problemów. Odpowiedni montaż to podstawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wymieniłem ostatnio prawe łożysko na nowe i padło po drugim dniu. Uznałem razem ze sprzedawcą ze to wadliwa seria. Dostałem nowy i wymieniłem tego samego dnia. Dzis padło, a mineło dopiero dwa tygodnie od wymiany. Szumi jak bym na feldze jechał. Co moze byc powodem tego ze to już drugie łożysko jest uszkodzone? Czy wymienic na 3 czy moze cos jest uszkodzone?

 

PS: Wczesniej napisałem ze to przegub. Sorry pomyłka. Chodzi mi oczywiscie o łożysko.

 

Pozdr.

Ja w swojej Sinterce wymieniłem najpierw jedno, a po 2 miesiącach drugie, z drugiej strony. Kupilem na allegro - takie

http://allegro.pl/piasta-przod-chevrolet-venture-montana-opel-sintra-i2579807731.html

Nie chcę reklamować faceta, ale wygladało ok i jak na razie wszystko chodzi bez najmnieszego szmerania.

Moim zdaniem musi to być wina piasty, jest zwyczajnie kiepskiej jakości jesli kosztuje ok. 150zl.Bądźcobądź musi znosić spore obciążenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności