Skocz do zawartości

padło drugie łożysko pod rząd.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmieniłem obydwie piasty z przodu na MGK w tamtym roku i nic się nie dzieje

Witam.

To kol. trafił akurat na dobre egzemplarze, ostatnio kupowałem łożysko do klimy, sprzedawca od razu podał innej firmy zapytany akurat o łożyska MGK powiedział że już nie sprowadza i odradza zakup łożysk tej firmy bo często się zdarzają buble. Pozdrawiam RG

Edytowane przez rafalgrzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kowal_Jacek

Temat stary dlatego wart odświeżenia, a to dlatego, że przez cztery lata od ostatniego postu użytkownicy forum zapewne nabrali sporego doświadczenia w kwestii doboru zamienników piasty. Szukam wiadomości w temacie, jaką piastę kupić by nie wywalić się z kasy, a zarazem kupić względnie dobrą. Przepraszam za odgrzanie starego tematu ale jeżeli możecie w swej wyrozumiałości to podzielcie się wiedzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na NTY - ponad 50kkm - powoli zaczynają się odzywać coś takiego - http://allegro.pl/piasta-kola-lozysko-przod-opel-sintra-z-abs-97-04-i6372700951.html, Harnaś takie - http://allegro.pl/piasta-lozysko-kola-przod-opel-sintra-96-99-abs-i5998550996.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kowal_Jacek

Dzięki wielkie. Na temat piast NTY naczytałem się tyle negatywnych opinii, że głowa puchnie( nie wszystkie komentarze oscylują w okół marki opel) . Odświeżyłem wątek z racji tego iż po tak długim czasie wiele mogło się zmienić, no i nie myliłem się. Myślę, że nie tylko ja skorzystam z waszego doświadczenia. Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek ja piszę to co jest, podejrzewam że poprzednie były fabryczne, czy te 50tkm jest dużo czy mało to pojęcie względne, ja nie narzekam może trafiłem akurat na dobre za dobrą cenę, Jacek w Łodzi kupował inne, też w podobnej cenie więc po co przepłacać.

A ci co narzekają to podejrzewam że nie do końca fachowo je montowali.

Ja szukałem takich które najszybciej mi do domu dojadą, mechanik też na nie kręcił nosem ale gdy się dowiedział ile na nich przejechałem i ile zapłaciłem to bez gadania tylną zamontował.

Ale było to ponad 2 lata temu, najpierw przednia nawaliło a za chwilkę padło tylne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kowal_Jacek

Jakoś i do mnie nie przemawia wywalenie kilku setek na coś co prawdopodobnie będzie się kręcić podobną ilość razy co piasta za 150 zł. Zależało mi na waszych, świeżych opiniach ponieważ internet jest pełen złych opinii ale z przed pięciu mniej więcej latek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem chyba z 4-5 lat temu piasty na jakieś tanie i nawet żaden producent się do nich nie przyznawał. Niedawno wymieniłem je na kolejne tanie piasty NYC.

Wątpię aby te cztery razy droższe wytrzymały 20 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu wymieniałem łożyska piast (MAR 3576/1) jedno jest ok do teraz, drugie od samego początku dawało wadliwe odczucia (takie delikatne łi łi łi w cyklu ok 1sek/ 100km/h po przekroczeniu 120km efekt się nasilał, po 140 był prawie niezauważalny. Ale jest już do wymiany, teraz będę zakładał MGK 0-319 GB15, zobaczymy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Nie pamiętam ile tego zamontowałem...

Ale mam szczęście do tych w żółto / czarnych pudełkach.

Działają do tej pory bez problemów. W mojej już trzeci rok lata. ;)

A więc z czystym sumieniem je polecam. Ceny 140-190 zależy kto ile chce na nich zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności