Skocz do zawartości

Wyciek oleju (skąd)


Gość Tomek19892012

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz.S

No tak ale dziwne to jest poprzedni właściciel wymienial w wrześniu sprzeglo więc sineringi powinny być wymienione...

A jak mialem sciagnieta miske to koło zamachowe suchutke było...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek19892012 to moje drogie konto te zalozylem bo nie mogłem sobie hasła przypomniec

He he , zauważyłem :cwaniak:

Czy ktos wymienił zimmering , tego nie wiesz .

Mógł wymienic na najtańszy szajs i cieknie albo schrzanił robote , np uszkodził podczas nakładania albo nie obejrzał dokładnie wału i nie skrócił spręzynki na zimmeringu jesli była taka potrzeba .

Mi to jednak nadal wyglada na wyciek spod miski albo skądś wyżej .

Jeszce raz dokładnie obejrzyj ten silnik , kazdy czujnik , każdą uszczelką i podstawe filtra oleju.Jesli to wszystko wykluczyss to zimmering do wymiany , czyli ściaganie skrzyni i sprzęgła

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muminek1177

o jakim zimmeringu piszecie? chyba chodzi o uszczelniacz wału korbowego, cieknie na łączeniu skrzyni z silnikiem? gdy kupowałem uszczelniacz i chciałem lepszy to gość w sklepie powiedział mi że nie ma lepszych-gorszych są tylko takie, więc nie winiłbym uszczelniacza kiepskiej jakości

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim zimmeringu piszecie? chyba chodzi o uszczelniacz wału korbowego,

Zimmering wału korbowego a uszcelniacz wału korbowego to to samo kolego .

Tak na marginesie , zmień sklep i sprzedawce .

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek19892012

A jaki jest dostep do tej uszczelki głowicy bo jej tak naprawde jeszcze nie sprawdzałem...

Kurcze musze poszukac jeszcze teogo czujnika cisnienia oleju...

bo jak samochod jest zimy to prawie wogule nie leci olej dopiero jak go odpale na kilka minut i zgasze to wtedy widac małe kropelki oleju...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Tomek19892012

Panowie juz sam nie wiem co jest...

z 3 tyg temu wymieniłem uszczelke miski olejowej dzisiaj wymieniłem simeringi wału korbowego wracam do domu po zrobieniu około 30 km a olej nadal cieknie tak jak na zdjeciach na pierwszym poscie...

 

Juz sam nie wiem o co chodzi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Muminek1177

Temat ciągnie się już od dłuższego czasu, obserwuję i widzę brak postępów, na zdjęciach niewiele widać, ja w takiej sytuacji, wjeżdżam na kanał, czyszczę wszystko co w oleju na błysk, ustawiam dobre oświetlenie, sadzam brata za kierownicę,on odpala silnik i nawet może sobie pogazować a ja obserwuję skąd zaczyna sączyć olej, a domysły i gdybanie niewiele dadzą, filtr oleju zakręcasz rękoma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek19892012

Cieknie spod upg albo spod pokrywy zaworów

 

Własnie chodzi o to ze jak miałem sciagniety przedni tłumik i miske to ogladałem silnik to od góry był suchy.

Normanie juz szału idzie dostac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności