Skocz do zawartości

Poprawny index do GID Astra H


Gość wiatrak234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nkluivert

ciekaw jestem czy ktoś ze świetokrzyskiego robił taki zabieg u siebie wtedy byłoby lepiej, a tak nie mam możliwości sprawdzdenia tego przez kogoś kto juz to robił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam
posiadam astrę z 2004r ( modelowy 2005 ) oraz CIDa o ident. 0x1301 nr sprzętu 13111166.Wersja softu SW z 20.04.2004. Wgrałem index 007. Komp przekłamuje ilość zużytego paliwa i zawyża spalanie. Według tego co znalazłem w sieci powinienem mieć index 002. Niestety w katalogu opcoma dla tego identyfikatora indexu 002 nie ma. Brak jest również dla ident. 1201. Jedyny jaki znalazłem index 002 jest w VC ale dla identyfikatora 1201 ( dla 1301 są indexy od 010 do 018 ) czy mogę wgrać index 002 z VC 1201 ? jeśli ktoś dysponuje indexem 002 dla 1301 dla AH to byłoby to rozwiązaniem problemu... :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

pisałem na forum o przekopiowaniu indeksów z folderów innych modeli opla. Oczywiście nie powinny one uszkodzić twojego wyświetlacza ale robisz to na własne ryzyko. Ja walczyłem ze swoim i się udało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem na forum o przekopiowaniu indeksów z folderów innych modeli opla. Oczywiście nie powinny one uszkodzić twojego wyświetlacza ale robisz to na własne ryzyko. Ja walczyłem ze swoim i się udało.

wgrałem index 002 z VC ale od razu zauważyłem błędne wskazania ilości paliwa w zbiorniku ( spadło wg wskazań o ponad połowę) jak również błędny zasięg. Udało mi się znaleźć index 002 ver 02 dla ident. 0x1201 ( od GIDa ) do AH...zobaczymy jak będzie gdy protestuje. Nadal jednak szukam 002 dla 0x1301.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Spróbuj jeszcze znaleźć wersję op-coma DE, tam jest dużo więcej tych indeksów. Z tego co widzę to chyba jest tam 1301.

Ewentualnie podaj emaila to prześlę.

możesz mi przesłac op coma de na [email protected] szukam indexu 005 ver 03

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Fircyk81

Witam,dziś aktywowałem bc, mój identyfikator to 0x1201 , a numer wyśw. 13111163. Jaki zaprogramować poprawny indeks kodów?

Opel Astra 1.9 100km, 2006/7

Edytowane przez Fircyk81

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fircyk81

dziś sprawdziłem, wpisałem 009 01 ice,
mam jeszcze
00403,00503,801-to było

na 009 średnie spalanie mi wychodzi 6,5 przy mega oszczędnej jeździe, na odcinkach 30 km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Mam problem z GID`em który polega na tym że GID ma zasięg przy pełnym baku a przy 1/2 baku widzi już zero...

 

SW: 23.09.2004/0//GD56-/00050

Code: 009 Ver: 01

 

Astra H model z 2005 rocznik 2004 silnik X18XE GID był dokładany samochód z instalacją LPG. Co do zasięgu to jak pracuje na LPG to do połowy baku zasięg jest praktycznie stały od połowy jakby GID widział pustkę a w wskaźnik pokazuje 1/2. Czy rozwiązaniem było by zmiana indeksu na inny? A jeśli tak to na jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności