Skocz do zawartości

Zniszczona obudowa kluczyka


Gość Cromiell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W kluczyku (razem z pilotem) wyłamał się kawałek gumy z obudowy. Powstała niewielka dziurka po środku przycisku. Czy istnieje możliwość wymiany wyłącznie obudowy bez konieczności zakupu czystych kluczyków i kodowania ich od nowa? Jeśli tak to gdzie najlepiej szukać odpowiedniej osoby?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro odpowiedniej obudowy i tyle

sa same obudowy do kupienia

chwila szukania i prosze

http://allegro.pl/listing.php/search?string=obudowa+kluczyka+opel&category=0&sg=0

ostatnio nawet w punktach gdzie dorabiaja klucze widzialem

czy tak ciezko pomyslec chwile ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić obudowę na allegro. Nie trzeba całej wymieniać tyko z tej kupionej przyciski, żeby pozostawić oryginalnie oznakowaną obudowę (zamiennik jest gładki). Trwałość znacznie lepsza niż GM, wiem bo wymieniałem też u siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro odpowiedniej obudowy i tyle

sa same obudowy do kupienia

chwila szukania i prosze

http://allegro.pl/listing.php/search?string=obudowa+kluczyka+opel&category=0&sg=0

ostatnio nawet w punktach gdzie dorabiaja klucze widzialem

czy tak ciezko pomyslec chwile ??

 

Przepraszam, ale na allegro widziałem tylko oferty wymiany. Dzięki. Czyli rozumiem, że same przyciski też się bez problemu jakoś oddzieli od kompletu i wymieni?

Edytowane przez Cromiell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Witam

Temat trochę stary ale postanowiłem podzielić się spostrzeżeniami . Obydwa kluczyki które posiadam przetarły się na przyciskach .

Kupiłem dwa zamienniki . Jedna zwykła obudowa za 5 zeta i przełożyłem tylko część z przyciskami . Moim zdaniem przyciski zbyt twardo chodzą .

Drugą obudowę typu scyzoryk z grotem za 20 kilka zeta. Po przekładce elektroniki i dorobieniu grota nawet nieźle działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem miękką wersję obudowy i nie dało się z tego korzystać. Te twarde po jakimś czasie robią się bardziej elastyczne, bądź idzie się przyzwyczaić. Czarę goryczy przelało rozsypanie się blaszek przytrzymujących baterię i elektronikę w środku klucza i dorobiłem nowy klucz scyzoryk jak w Corsie D i Astrze H. Dodatkowo zamówiłem skórzany pokrowiec od Chińczyków za jakieś 4$ i od razu się całość lepiej prezentuje :D

post-8701-0-62715700-1460403540_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności