Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przejazd przez Europe

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Remik

Remik
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Model:Opel Insignia
  • Silnik:20cdti
  • Nadwozie:Hatchback
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 15 styczeń 2013 - 08:52

Napisalem Ci jakie jest minimum w Anglii jesli chodzi o bieznik.
Wystarczy chciec aby zrozumiec ze ktos kto jedzie 2 tys km nie zalozy takich opon bo dojedzie do PL z bieznikiem ponizej dopuszczalnej granice( Nie mowie tu o bezpieczenstwie bo to sie rozumie samo przez sie ze to jest lekko niemadre jezdzic z takim bieznikiem)
Wspomnialem takze o przepisach jakie obowiazuja w kraju w ktorym akurat mieszkam i do ktorego zmierzam jesli chodzi o rodzaj zalozonych opon.
Moim celem nie bylo zadanie pytania o wyposazenie a wlasnie o opony jakie sa przepisy w innych krjach bo jak wspomnialem wyzej w poscie to np .
Francja moze wymagac 4 takie same opony a np w Beligii mozna jechac na autostradzie na slickach . Ja tego nie wiem i dlatego pytam jaka jest sytaucja w tym temacie w innych krajach UE
To ze tutaj sa takie a nie inne przepisy to wcale nie znaczy ze kazdy sie do nich stosuje i tak ma ze kazda opona jest inna ( osobiscie dla mnie to zbyt niebezpieczne mialem raz tak zalozone w Vectrze i wiem jak auto zaczhowuje w takiej sytauacji wiecej nie chce)
Tak czy owak bede zmienial opony przed wyjazdem do PL wiec wymienie wszystkie tak zeby na wszystkich taki sam bieznik -rodzaj i glebokosc-
Teraz pytanie jakie sa najlepsze opony nie musze dodawac ze najlepiej to najlepsze i najtansze aczkolwiek wiem ze za jakosc i bezpieczenstwo trzeba zaplacic
Ale jakby ktos wiedzial gdzie mozna przez neta zamowic dobre opony w rozsadnej cenie 245/45/R18 W to bede bardzo wdzieczny
Pozdrowionka
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#22 OFFLINE   Gawlak

Gawlak

postrach forum

• Administrator
  • 19687 postów
  • LokalizacjaPrzywidz
  • Model:Nie Opel
  • Inna marka:JEEP XJ 4.0 z LPG
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 15 styczeń 2013 - 09:06

zamykam kolego
teraz robisz z tego temat gdzie i jakie kupic opony
zacznij myslec
mieszkasz w UK
to poszukaj sobie najblizszego serwisu z oponami np kwikfit
podjedz zapytaj o ceny
a pozniej poszukaj sobie firm sprzedajacych opony na necie
zobacz gdzie maja punkty montazowe
tam sobie porownaj ceny i zamow jesli beda tanie
nie zapomnij o cenie montazu -przewaznie licza to osobno

skoro tak jak piszesz myslisz logicznie to po kij wogole ten temat zaczynales ??
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież